Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondta nem vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta nem vagyok az esete. Változhat?

Figyelt kérdés
Van egy osztalytarsam, akivel eleg kozel kerultunk egymashoz, csokoloztunk parszor a kozos bulinkon. Azota megvaltozott a kapcsolatunk tobbet vagyunk egyutt mindig mosolyog, bokol. Egyik haverom megkerdezte tole hogy, hogy all velem...es azt mondta "nem rossz, nagyon jol elvagyunk de nem az esetem nemtudnam elkepzelni, hogy jarjunk"... ez valtozhat? Beleszerettem. Nemtudom mit tegyik, az egyik haverjaval jartam 1 evig.Akkoriban eleg szeszelyes voltam nem voltam onmagam. Kikeszultem.Sokat sirtam, es veszekedtunk az exemmel, ő pedig ezt vegignezte...Talan ez az ok?
2016. febr. 9. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy az esete de csókolóztatok? Ez hogy van akkor? Csak úgy random nem szokás csókolózni.
2016. febr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezert nem ertem ensem. Nemtudom mit csinaljak. Egyszer ilyen egyszer olyan. Mintha valami gatolna abban, hogy barmit is akarjon. Segitsetek.
2016. febr. 9. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!