Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem vagyok az a virágot vevő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok az a virágot vevő típus, minek örülnétek még randin ajándéknak virágon kívül?

Figyelt kérdés
4 hetes kapcsolat, szóval 3kszert még nem merek venni drágát :)

2016. febr. 10. 08:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Csoki :)
2016. febr. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Az lényegtelen, hogy te milyen típus vagy, ha lány meg pont az a virágot kapni szerető típus.

Egy szál rózsa 150-300 ft, és túl fogod élni.


Négy hét alatt mi derült ki a lányról? Esetleg lassan ideje lenne már valami rá jellemzőt venni. Mondjuk van aki szereti a gyertyákat, más meg nem.


Közeleg a Valentin nap, esetleg valami erre utaló apróságot is adhatnál neki. Attól függ, találkoztok-e még addig, vagy már nem. Viszont az tuti, hogy minden bolt ömlesztve van ilyen szívecskés-romantikus-nyálas izékkel.


Az se mindegy, milyen lesz a randi. Mondjuk ha moziba mentek, akkor se a virág, se mondjuk egy szív alakú lufi nem lesz praktikus. :)


Az se segít ki, én minek örülök. De legyen: egy szép hajpántnak mindig tudok örülni. Már van vagy 20, de soha nem elég, és szinte mindig van is a hajamban. Ez rólam azért 4 hét alatt kiderül. A szép kendőket is szeretem, 10 esetből 7-szer van is rajtam. Főleg ilyen hidegben.

Lehet, ha belegondolsz, mit látsz rajta/nála mindig, akkor lesz ötleted.

2016. febr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, azt se veszem észre, ha más kabátot veszel fel mint szoktál :D
2016. febr. 10. 08:51
 4/21 anonim ***** válasza:
én a virágnak örülök mindig a legjobban. imádom a virágokat, mindegy milyen fajta. persze csokit vagy más apróságot kapni is jó, de a virágnál nincs jobb.
2016. febr. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
táblacsoki :)
2016. febr. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez aztán kifogás, hogy ezért nem veszed észre... Az én barátom is férfi és észrevesz rajtam mindent, az apró változásokat, új dolgokat is azonnal kiszúrja. Amúgy egyetértek azzal, hogy egy szál virágba nem fogsz belehalni.
2016. febr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én szeretek virágot kapni, eljátszok vele a kezemben és messziről üvölt rólam, akárki ránk néz, hogy milyen jó dolgom van, a pasim virágot vett nekem, milyen jó arc, szerelmesek vagyunk, ..., ... :D tudom, ez így viccesen hangzik, ráadásul beteszem otthon egy vázába és ahányszor elmegyek mellette, mindig eszembe jut, hogy ajándékot kaptam, milyen kedves és figyelmes a pasim.
2016. febr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Arra ne fogd, hogy nem veszel észre dolgokat, mert férfi vagy. Tudod, az, aki számomra most egy ideje a legvonzóbb férfi, meglepően jól ismer, és sokat tud rólam. Talán oda kellene figyelned arra, aki érdekel.
2016. febr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 aperitif ***** válasza:

Én meg nem vagyok az a sütő típus, de mivel a barátom él-hal a sütikért, hát a kedvéért megtanultam sütni. Pedig egy sütemény drágább is, meg több munka van benne, mint egy szál virág megvásárlásában.

Hatalmas csokrot nem is praktikus randira venni, mert csak kínos a lánynak magával cipelni, de egy szál frézia senkit nem vág a földhöz.

2016. febr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Létezik ilyen, hogy "virágot vevő típus"? Ez új :D
2016. febr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!