Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért alakította ki a természe...

Miért alakította ki a természet bennem, hogy ilyen odabújós, szeretgetős típus lettem, ha a lányok többsége ezt gyengeségnek tartja vagy csak nem vevő rá?

Figyelt kérdés
Nem értem miért vagyok ilyen, de tényleg folyton ölelgetnék egy lányt, szeretgetném meg jó lenne gyakran összbújni, csak úgy ölembe ülne vagy akármi. De nem találok megfelelő lányt, valahogy nem vevők erre a lányok vagy mi a fene van. Úgyhogy inkább titkolom meg nem mutatom ki. Jó lenne olyan lányt találni, aki szintén szeret ölelkezni sokáig meg csókolózni, puszilkózni gyakran meg úgy az ölembe ülni és így lenni akár órákig. Már kezdem gáznak érezni, hogy én ilyen vagyok és erere vágyom, ha errre úgysem van igénye a lányoknak, akkor marad a kemény alfahím alakítás. :D Ma is annyi cuki csajt láttam, hát tudtam volna velük mit csinálni pedig. :P
2013. szept. 10. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
a puszilkózás nagy királyság
2013. szept. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pain for Pleasure ***** válasza:
Szeretet hiányos vagy. Van egy pár hasonló lány, ne add fel. ;)
2013. szept. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig fas7a dolog az ölelkezés+puszik.

16/L

2013. szept. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem baromság, sok lány vágyik arra, hogy legyen kivel ölelkezni. :) Csak nem kizárólag ebből áll az élet.
2013. szept. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb csaj az ilyet gyengének tartja ÉS nem vevő rá.

De viszont ők sem egyformák, és vannak közözttük akik pont erre vágynak, ráadásul viszonozzak is. Csak nehéz megtalálni őket. Remélem sikerül találnod egy ilyent:)

f

2013. szept. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!