Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felnőtt, érett nők ha szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt, érett nők ha szerelmesek vagytok, milyen mértékben fontos a másik külseje? Van akinek csak nagyon minimális mértékben?

Figyelt kérdés
2016. febr. 14. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a fontos, hogy tetsszen. Ha vezna, szemuveges de nekem tetszik, akkor ez van, valamiert tetszik meg akkor is ha a vilag 90 szazaleka azt mondja hogy csunya.


Nyilvan el a fejemben egy kep arrol, h mi szamomra a jo pasi, de ezt (sajnos) a kemia donti el, nem en.

2016. febr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak a kémia legyen meg, lehet, hogy kicsit csúnyácska, de nagyon tetszik, de az is lehet, hogy egy adonisz és semmi hatása
2016. febr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
50% ocsmanysag, 40% alacsonysag es 10% munkanelkuliseg a bestof
2016. febr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát... ez úgy van, hogy ha nem tetszik, akkor nem leszek szerelmes. Ilyenkor jön az, hogy maradjunk inkább barátok.

A szerelem és testiség nem elképzelhető fizikai vonzalom nélkül. Majd ha már 35 éve házasok vagyunk, és a hátunkon lovagoltatjuk az unokát, akkor nem fog érdekelni, ha pocakos, kopasz, és már csak szeretem.


De nem akarom úgy kezdeni a közös életem valakivel, hogy máris úgy élünk mint az öreg házasok.

2016. febr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A belső többet számít, de a külső is fontos nagyon.
2016. febr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdés, mit értünk az alatt, hogy számít-e a külső. Mert nekem az nem számít, hogy a többiek mit gondolnak a külsejéről, de az kell, hogy vonzódjak hozzá. Az senkinek sem jó, ha vki megsajnálja a másikat, és együtt van vele, pedig nem tetszik neki semmilyen téren... előbb-utóbb úgyis találkozik vkivel, aki sokkal jobban tetszik neki, és akkor mindenki szenvedni fog.
2016. febr. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!