Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már nem őt szeretem, és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem őt szeretem, és egy elég furcsa férfi dobogtatja meg a szívem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párommal már majd 4 éve együtt vagyunk, voltak/vannak gondok, régebben kurv*zott, és ocsm*nyul beszélt velem, most meg egyik barátommal nagyon jó lett a kapcsolat, és le se tagadhatnánk, hogy szikrázik köztünk a levegő. Minél jobban kiismertem, annál hamarabb döbbentem rá, hogy vele mindig a fellegekbe járok, boldog vagyok akár csak ha beszélünk is telefonon. És jött a bibi, kiderült h elég távoli rokonok vagyunk, ez nehezített egy picit. Nem szeretem már párom, hónapok óta csak magyarázom magamnak, hogy időszakos, biztos nem tudom túl tenni magam a sok problémán, de bele fáradtam, úgy érzem már csak az ágyasának tekint, és boldog szeretnék lenni végre. De anyagiak is összekötnek minket, meg akárhányszor úgy volt h szétmegyünk, az öngyilkossággal fenyegetőzött. Mit tegyek ? :/

2016. febr. 15. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Mesod unokatesó illetve annál távolabbi rokon esetén nincs semmi gond, ha belegondolsz, mindannyian távoli rokonok vagyunk valahol nagyon régen biztosan volt egy közös felmen

ője kettőnknek és Obamának meg Kim Jong Un-nak... Olyan pasi aki öngyilkossággal genyeget... Lelki terrorban tart téged... Rég ott kellett volna hagynod.

2016. febr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Növessz gerincet!


Egy problémás kapcsolatban elvagy 4 évis, nem baj, ha megcsal, csúnyán beszél veled... csoda hogy nem ver, mert ezt még úgy hiányolom.


És beleesel egy rokonodba...


De az anyagiak összekötnek. Ez azt jelenti, hogy nem dolgozol, nála laksz, és ő tart el?


Gondolom akkor lécelsz le, ha a másik pasihoz költözhetsz, és eltart ő is.


Az öngyilkossággal fenyegetőzést meg nem kell komolyan venni, csak zsarol vele. Ha szeretne, akkor nem kur.vázik meg nem beszél veled ocsmányul.


Van egy ilyen család a faluban, hiperpigmentáltak... nem célzok semmire.


Mit csinálj?

Keress munkát, lakást, élj meg egyedül, ne azt nézd, mikor kinek a nyakába varrhatod magad pár évre, hogy kihasználd. Ha meg ennyire függsz a pasidtól, akkor tűrjed azt is, ha a fejedre sza.rik.

Addig meg legfeljebb titokban ba.sszál félre a rokonnal.

2016. febr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ÁLLJ! 2. Honnan szedsz olyat, hogy hogy nála lakom? Ő tart el, távol áll a valóságtól. :) Előbb kérdezz és ne állíts baromságot, előbb meg gondolkodj, gyogyósok véleményére nem vagyok kíváncsi köszi. :)
2016. febr. 15. 11:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Aha...

Akkor tűrj tovább, hadd prostizzon meg beszéljen veled úgy, mint a kutyával, elvégre te se tiszteled önmagad. Neki sincs rá oka, hogy tiszteljen.


Mindenkivel azt csinálnak meg, amit hagy.


És még mindig azon agyalsz, hogy mit tegyél? De csak azért mert képben van valaki más. Amúgy még mindig tűrnél, és nem lépsz ki a kapcsolatból.


Esetleg a másik pasit kérdezd meg, nincs-e szüksége egy csecse lábtörlőre?

Mit akar tőled? Csak megfarkalna, vagy szerelmes? Ez se derült ki. Ez legfeljebb abban segít, hogy vele érdemes-e kezdeni bármit.



De ha neked ez után a négy év után kell egy mankó, hogy szakíts, akkor ott nagyon komoly baj van a fejeddel.

Milyen anyagiak kötnek össze?? Semmilyenek, csak nem tudtok felvállalni egy döntést. Az is anyagilag összeköt, mikor a közös pénzből megy a prostizás?


Te tudod, mit fogsz tenni.

Amúgy elmondom, mi lesz: nem fogsz szakítani, csak titokban kefélsz a rokonnal. És ha hozzá tudsz költözni, akkor lépsz le a másiktól.

:P

Nagyot nem tévedtem...

2016. febr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Majd fotózd le az új palilddal, csinált gyereketeket. Kíváncsi vagyok! Talán létrehoztok egy új fajt! :D
2016. febr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elég nagyot tévedtél, költözködésről nincs is szó, nem vele élek, szinte ő él nálam, prostizás meg elég távol áll ettől a tárgytól . ;) Könyvet írhatnál, szép kis képzelő erőd van. :) A válaszod nem veszem figyelembe, mert nagy baromságokat hordasz össze ami nem nagyon ide kapcsolódik. köszi, hogy próbálkoztál, talán legközelebb bejön, és más tiszteletbe tartja az ok nélküli okoskodásod. :)
2016. febr. 15. 12:16
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
En a helyedben szakitanek a prostizas miatt es az ongyilkossaggal valo fenyegetozes miatt, ami az egyik legundoritobb dolog a vilagon. Mar tudod, hogy van sokkal jobb (az mas kerdes hogy rokon), szoval nincs ami mellette tartson. Kezd ujra az eleted.
2016. febr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy bunkó, érzelmileg zsarol, elégedetlen vagy. Szakíts! A másik illető, meg ha távoli rokon, az nem gond. Legyetek boldogok! :)
2016. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!