Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, Ti tudnátok tolerálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti tudnátok tolerálni hosszabb távon, ha a barátotok fitnessmodellként ténykedne és csomó expora, fotózásra, edzésre, külföldi versenyre járna?

Figyelt kérdés

Én nemrég jöttem össze egy ilyen fiúval, de átlagos életnek ezt nem nevezném. Én irodista vagyok, kötött munkaidővel. És mindig fixen kb este 7-8 felé érek haza, ha az edzéseimet is beleveszem. Az Ő időbeosztása eléggé rugalmas ehhez képest.

Szerintetek lehet egy ilyen kapcsolatnak racionálisan jövője? Szerelem ide vagy oda.

Meg a sok rajongó lánynak sem örülök, de még ez zavar a legkevésbé igazából. Az időbeosztás inkább.

Gyakorlatilag este 9-ig elvan, reggel 5-kor kel, 6-ra megy az első edzésére. érdemben hétköznap este 10 magasságában illetve hétvégén jobban együtt tudunk ténykedni. De Ő sokszor akkoris dolgozik és stb.



2016. febr. 16. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha te sokkal több együtt töltött igényelsz, akkor nem passzoltok
2016. febr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Neked kell eldöntened, hogy mit akarsz.

Tudod, szokták azt mondani, hogy a szerelem mindent kibír. Nos, te eléggé szereted őt annyira, hogy tudnál alkalmazkodni hozzá?

Mivel nem vagyok a helyzetedben, nem tudom, hogy te milyen érzéseket táplálsz iránta, hogy mennyire vagy képes tolerálni ezt a helyzetet, szóval így nem is tudok neked érdemi választ adni. Mert én egy teljesen más személyiség vagyok, és én lehet, hogy tolerálnám, hisz, ha már eleve összejönnék egy ilyen sráccal, akkor tisztában lennék azzal, hogy neki milyen elfoglaltságai vannak.


De a döntés a te kezedben van!

2016. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%

Ha szereted és tetszik a srác elfogadod.

Legyél rá büszke sok lány az életbe nem fog megkapni ,,minket",mivel válogatósak vagyunk,effektíve a lány nem nagyképűségből de veheti megtiszteltetésnek,hogy egy jó pasival lehet. :)

2016. febr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, de alapból össze se jönnék ilyen pasival. Ismerem már magam annyira, hogy tudjam nem menne nekem ez így.
2016. febr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!