Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Külföldi oldalakon miért...

Külföldi oldalakon miért szerepel csomó egyéb is a hozzátáplálási táblázat legelején?

Figyelt kérdés

6 hónapos kortól szerintük már lehet adni brokkolit, karfiolt, pulykát, mangót stb. Itthon miért csak azt a nagyon kevés kicentizett dolgot? Kinek van igaza?

[link]


2016. jan. 15. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Ami MOST Magyarországon elöírás, az nyugaton kb 25-30 éve divat, idöközben kiderült, hogy mennyire ártott a gyerekeknek, ezért ott áttértek a normálisabb, sokkal kevesebbet tiltó, a legtöbb mindent sokkal elöbb bevezetö rendszerre.
2016. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Nyugaton rájöttek, hogy a nagyanyáink etették jól a gyerekeket. Nem a tápszergyárak és bébiételgyártók tudósainak az előírásait követik.
2016. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

Mi külföldön élünk,én a magyar hozzátáplálást követtem,itt kb semmivel sem foglalkoznak. A gyermekünk tökéletes súlyban volt,a védőnő meg aztmondta 5 hós korában,hogy mindennap adjak egy evőkanál olajat a picimnek,hogy hízzon (????). 1-2 hetente fürdessem,sárga??nem számít,majd elmúlik :) tojás tej? Persze,nem bármikor...


Lènyegében végülis rettentő egészségesek,80-90 évet élnek,vékonyak,de nekem ez azért sok volt. (Mármint az olaj..tej..tojás stb..)

2016. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%

hu de igaz utolsó

Mo sokkal gyerekegészség központúbb!

külföldön szülés után már dolgoznak kit érdekel az anya - gyerek kontaktus..meg hagy ne soroljam

2016. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De én nem az ész nélküli tej és tojáspárti étrendről beszélek. Ez tök normálisnak tűnik. Pl a pulyka tényleg miért tiltottabb a csirkénél vagy a hal?
2016. jan. 15. 23:42
 6/10 anonim ***** válasza:

lehet az export, import, élelmiszer bevizsgálás szabályai mások

de köszi a lepontot.., pedig csak meg kellene nézni a gyermekvállalás egészségügyi ellátásai közti különbségeket külöld-belföld között..

2016. jan. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
En nem pontoztam. De akkor a bebietelek elvileg adhatoak pulykastol is nem?
2016. jan. 16. 07:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem pont nem tűnik normálisnak. 2 kisgyereknek is tejallergiája lett itt. Mert már 4 hós kortól kapták a tejet. Azóta is (már 4,6 évesek-2 külön család) kerülniük kell az összes olyan ételt amiben tej van. Egyébként kérdésedre a válaszom,nemtudom :D
2016. jan. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Olvasd el újra amit írtam. (Ha nekem válaszoltál)
2016. jan. 16. 08:40
 10/10 A kérdező kommentje:
Az ez a kérdésemben leírtakra vonatkozik valamitn a linkre.
2016. jan. 16. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!