Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miből tudhatja egy lány, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudhatja egy lány, hogy a barátja szereti ha ő ezt nem mondja?

Figyelt kérdés

Kedves, aranyos velem. Minden chat üzi végén szinte az van, hogy vigyázzak magamra stb.

Ha együtt vagyunk figyelmes, kedves, sokat csókolózunk, szexelünk is.

Családjának is bemutatott, barátai jelentősebb részét is ismerem.

De, hogy szeretlek a 4 hónap alatt egyszer sem mondta még. Én sem vallottam konkrétan szerelemet csak pl.üzik végén párszor hogy love, meg a Valentin napi kártyára is ráírtam.


Köszi

23/L


2016. febr. 16. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szereti kimondani, mert kicsit giccsesen hangzik, pont annyira, mint bókolgatni.
2016. febr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érzed, hogy fontos vagy neki, figyel rád és a tettei is ezt tükrözik. Fontos neki, hogy elégedett legyél akármiről is van szó (és nem csak az ő igényei kielégítésén vagytok).
2016. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Ha mondjuk haza visz a családjához, kedves, bemutat a barátainak. Szinte mindig "hozzám ér" fogja a kezem puszit ad stb.

Csak nem mondja, még írásban sem írtam neki de nem reagált rá.

2016. febr. 21. 21:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Esetleg rákérdezhetsz, vagy megemlítheted neki, hogy jólesne, ha néha hallanád vagy viszonozná, ha mondod.

Az én párom is nagyon ritkán mondja magától, annak idején is én mondtam ki először, és csak némi noszogatásra válaszolt, hogy ő is szeret engem. De a tetteiben benne van, ahogy törődik velem, kitart mellettem, hozzám ér, megcsókol, stb. Ezekből érezheted igazán. :)

26/n

2016. febr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor ez még nem feltétlen azt jelenti akkor hogy ő nem?

Komolyan mèg egyszer mar nem is merem kimondani/leirni.

2016. febr. 21. 22:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem feltétlen jelenti. Vannak emberek, nemtől függetlenül, akiknek nehezen megy szavakba foglalni az érzéseit, és ritkán mondják ki azt a szót. Mondom, én is szerintem egy kezemen meg tudom számolni, hányszor mondta ő magától... :)

Viszont javaslom, hogy beszélj vele erről, mert az sem jó, hogy ezen emészted magad, neki meg valószínűleg fogalma sincs arról, hogy neked ennyit jelent ez a kérdés.

2016. febr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!