Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek milyen lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek milyen lányok tetszenek, viselkedesre es kinezetre? Illetve a lány honnan tudhatja hogy vsn nallatok esélye? (kort is írjatok légyszi)

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 22:26
 1/4 anonim válasza:
Külső nagyon megnyerő ha neked kényelmes és ugy érzed dögös vagy :) Amúgy szerintem hosszú ápolt haj , ápolt tiszta bőr, kevés smink max egy kis arcpír, és a forró öltözködés :) a belső pedig kedves jófej vicces es aki fel tud viditani :) nem tudom hány éves vagy? Hogy nézzel ki (kuldj képet) es hogy milyen a belsöd... De általában a fiatalabb srácok néznek kevésbbé bátrak szóval ha rad ír sokszor vagy beszél sokat veled ugy hogy az nem lenne szükséges akkor ott mar lehet hogy bejössz neki. Idősebbeknél bátrabbak oda mennek hozzád de ott is a velük eltöltött idő mennyisége es minősége jelzi a kedvelést 19/F
2015. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló!

Egy veled egykorú srác, ha nagyon kommunikatív és egyáltalán nem visszahúzódó, rengeteg embert ismer, akkor mi a helyzet? Voltak picit félreérthető megnyilvánulásai, ami olyan volt, mintha közeledne felém, de nem akar egyből "rám támadni". Aztán meg mintha nem is érdekelném, simán eltelt úgy egy hét is akár, hogy nem beszéltünk sem élőben (eleve ritkán találkozunk), sem neten. Egy idő után pedig ismét írt, hogy hogy vagyok. Ez csak baráti érdeklődés lenne?

2015. jan. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kedves masodik válaszoló!


Persze hogy van ilyen de általában ha igazán tetszik egy fiúnak egy lány akkor mindig próbál vele lenni. De nem tudom persze van néha egy kis szünet pl ha azt hiszi a fiú hogy túl nyomulos...


Első valaszolo

2015. jan. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a fiú körübelül veled egy idős (én pedig lassan a 16ot töltömbe) te egy lyan embert aki tetszik és eléggé keveset tudsz vele találkozni milyen gyakran keresed? írsz neki akár fel is hívod vagy csak érdeklődsz felőle?
2015. jan. 10. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!