Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon hamar plátói szerelembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hamar plátói szerelembe esek?

Figyelt kérdés

Nem szeretem ezt a tulajdonságomat, mert olyankor (nagyon sokszor van) igazinak élem meg, és szenvedek miatta. Este arra alszom el, hogy fantáziálgatok, milyen lenne vele egy csók, vagy egy beszélgetés, és a gond, hogy nem mindig ugyanazzal a személlyel. Napközben rámmosolyog egy férfi, még látom vagy kétszer, és végem van, pedig nagy valószínűséggel ő nem is érez semmit. Ez csupán túlzott romantikusság, vagy már nem normális? Igazából az egész napomat ez a romantikus felhő tölti ki sok esetben.


25 N


2016. febr. 18. 14:19
 1/7 Linó03 ***** válasza:
A fantáziálás nem bűn. Arra gondol az ember, amire jól esik. Amúgy egy kicsit én is ilyen vagyok, semmi bajom ezzel a tulajdonsággal. Ha van barátom, akkor rá gondolok, ha nem vagyunk együtt, ha nincs, akkor meg elszórakoztatnak a saját gondolataim.
2016. febr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok,de csak olyan pasival szemben,aki bejön:)Viszont ennek a hátulütője,hogy könnyebben ér csalódás...

20N

2016. febr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem normális dolog. Pszichológus segít kideríteni, mi ez a mánia nálad.
2016. febr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Zeusz89 ***** válasza:

26 éves férfi vagyok! Mivel régen voltam már igazán boldog valakivel, szinte minden nap előfordul egy mosoly, szép arc, tulajdonság okozta plátói szerelem! Hidd el kedvesem, az ég világon semmi baj nincs velünk! Bolondok vagyunk, de végtelenül romantikus bolondok.

Ha egy ismeretlen férfi, teszem azt borostájától felhergelődik az érzelem központod, azt ne úgy fogd fel, hogy defektes vagy! Örülj az érzésnek és hagyd, hogy átjárjon!

De ez is csak Zeusz véleménye!

2016. febr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"Végtelenül romantikus" vagy társfüggő vagy egyéb lelki sérült, nem mindegy.
2016. febr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Zeusz89 ***** válasza:

Is-is!

Miért ne lehetnénk minden nap-órában-percben szerelmesek, amíg nem ártunk senkinek sem vele (kivéve néha magunknak)

Szeretni és szerelmesnek lenni két külön dolog!

De ez is csak Zeusz véleménye!

2016. febr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem van olyan is, hogy szerelemfüggőség.
2016. febr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!