Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belebetegszem a plátói szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belebetegszem a plátói szerelembe. Mit tegyek? Már nem bírom.

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött hogy 9. első napján kiszúrtam egy srácot, borzasztóan megtetszett, évfolyamtársam lett. Azóta figyeltem 3 éven keresztül, vannak közös ismerősök, úgyhogy mindig kiderítettem hol van órájuk, és arra járkáltam, annyira látni akartam...idén vagyunk végzősök úgyhogy végre összeszedtem magam. Elmondtam a dolgot egy barátnőmnek aki ismeri őt. A szalagavatón a mi osztályunk meg az övék közös őltözőt kapott úgyhogy gyakorlatilag össze voltunk zárva. Én sose mertem volna hozzászólni, de ő egyszer csak leszólított engem és elkezdtünk beszélgetni, kiderült hogy tudja a nevem meg pár dolgot rólam (nem tudom honnan, barátnőm nem beszélt vele rólam ekkor még), pont olyan jófej volt mint gondoltam, szemezgettünk is még a nap folyamán, semmi komoly de így első lépésnek elég bíztatónak tűnt. Aztán a szalagavatós bálon a barátnőm odahívta hozzám és eltűntetett mindenkit kötülöttünk, táncoltunk egy kicsit de úgy tűnt elég zavarba van és lelépett, szó szerint csak úgy otthagyott, előnt kb 1 órára...én elég szomorú lettem de még páran felkértek úgyhogy táncoltam másokkal aztán leültem nagy bánatosan, aztán bejött a terembe Ő és egyenesen hozzám jött és felkért táncolni, ezúttal önszántából :) Annyira boldog voltam hogy le se tudom írni, táncoltunk, le akartak kérni tőle de nem hagyta, már elég bizalmasan közel húzott magához és bár nagyon akartam hogy megcsókoljon nem hagytam mert ennél azért kicsit visszafogottabb lány vagyok hogy csak úgy mindenki előtt...ezután jött egy csak, szó szerint megfogta a srácot elvitte pár méterrel arrébb és rámászott...elkezdetk ott csókolózni a szemem láttára...nos ezután végigsírtam az estét aztán a reggelt és még jópár napot. A barátnőm ezután beszélt vele. A srác azt mondta hogy nagyon részeg volt, a másik lánytól nem akart semmit csak rámászott és nem tudta mérlegelni a helyzetet. Aztán megkérdezték rólam...azt mondta nagyon kedves vagyok, szép és aranyos de neki nem az ilyen típusú lányok jönnek be és hogy tényleg szép vagyok de az a baj hogy nem fogtam meg elsőre és ezért nem erőlteti a dolgot. Nos azóta se keresett. Nagyon kiakadtam, még életemben nem sírtam fiú miatt de most az utóbbi hónapban a lelkemet kisírtam...nagyon fáj, úgy érzem nekem nem kell senki más, és hogy nekem ő a tökéletes...a szalagavatós DVD-t is már vagy 10000x megnéztem, persze mindig sírok ahányszor meglátom. A suliban mivel tudom mikor merre vannak elkerülök azokat a helyeket. De így is láttam párszor távolról és rendesen pánikrohamot kapok ahányszor meglátom. olyan érzés mintha gyomorszájon vágtak volna, nem kapok levegőt, megszédülök, lesápadok és elkezdek egész testemben remegni. Nagyon rossz. De az a baj hogy ő se néz keresztül rajtam, ha csak távolról látom is, látom hogy ő is engem néz, távolról figyel. pedig ő utasított vissza.

Egyszerűen nem tudok mit csinálni. teljesen ki vagyok készülve. hetek óta alig alszok, nem bírok enni, tanulni se pedig eddig szinte színötös voltam, de most nagyon lerontottam a jegyeimet, de egyszerűen nem tudok koncentrálni. Eddig még sose voltam szerelmes, már 4 éve csak őt szeretem, mást szinte meg se látok nekem csak ő létezik és most hogy visszautasított egy világ dőlt össze bennem. :( mit tegyek? van erre valami gyógyír? Segí ezen egyáltalán valami? :( 17/L



2013. okt. 26. 22:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok mit mondani, próbáld meg elfelejteni. :/
2013. okt. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Szegény lány.
2013. okt. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem is beszéltetek azóta? Nincs valami buli, klub, ahová járni szoktatok, vagy ahová ő jár?

Én nem feltétlen hagynám veszni a dolgot, lehet, hogy csak nyuszi, és nem ismeri be, hogy hibázott.

Hidd el, ha közös helyen szórakoznátok, látná, hogy lazulsz, lehet, hogy odamenne hozzád. Vagy, ott Te is tudnál kezdeményezni egy utolsó beszélgetést. Ha már úgy is tudja, mi a helyzet, nyilván nem érné váratlanul, de legalább Tőle hallva a szitut, a lelked is megnyugodhatna. Így nekem olyan érzésem van a postástól jövő infókról, hogy az ember csak reménykedik... Mert nincs hitele, nem tőle hallottad. Aztán persze alakulhat ez jól is. :) Kitartás! Ismerem régről, milyen az ilyen naaagy, viszonzatlan szerelem. :)

2013. okt. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Jegyezd meg: 1.Mindig van valaki aki szeret!

Őt felejtsd el, mert egy gyökér, mert nem feleltél meg neki. Kár hogy a közelemben nincs olyan helyes lány mint te!

2.Te nem őt szereted (a bunkó gyökeret), hanem az ő testében elképzelt rendes srácot! És ez a probléma.

Remélem segíthettem!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=jE0..

17/F

2013. okt. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
sztem próbálkozz be nála lehet nem volt egyértelmü számára a közeledésed.
2013. okt. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha megbeszélnéd vele. Találkozzatok. Valami nyugodt, csendes helyen. Csak ketten. Vesztenivalód nincs. Mond el neki hogy azért utasította vissza először, mert nem a te stílusod csak úgy mindenki előtt rámászni. Ha megérti megérti, ha nem akkor nem. Figyelj legalább te megnnél érte mindent, hidd el így jobb lenne mintha nem csinálnál semmit és beletörődnél. Beazélj vele mindenképp!
2013. okt. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#4 vagyok #6 ossal egyetértek!

Ha nem próbálod meg akkor vesztesz, de ha megprobalod veszithetsz (50-50).

2013. okt. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem, ő nem szokott eljárni sehova. Pedig a haverjai nagy partiarcok de ő azt mondja nem szereti az ilyen helyeket (kocsmákat, discokat), inni se szokott amúgy de most valahogy nagyon berúgott gondolom nem bírja a piát és hamar beütött neki. Az a baj hogy legkevésbé sem gy ökér...sok közös ismerősünk van és szoktak róla mesélni, senki nem tud róla rosszat mondani, pedig komolyan ha egy k*csög lenne biztos könnyebb lenne elfelejteni, de így...Nemrég mesélte pl. egy haverja hogy volt náluk és nagyon jól eljátszott a kisöccsével (nekem is van egy kisöcsém ezért különösen tetszik hogy szereti a gyereket), a bulik helyett otthon marad és segít az apukájának, velem is egész korrektul viselkedett, legalább nem hitegetett hanem megmondta az igazat és kész :/ Meg amúgy a barátai tényleg elég nagy gyökerek, ha megtudták volna mennyire odavagyok érte tuti halálra cukkolnának, de ő nem mondta el senkinek, pedig megtehette volna hogy beéget de így azért kevésbé ciki...:/ (
2013. okt. 26. 23:25
 9/16 A kérdező kommentje:
Sőt még pár nappal a történtek után meg is kérdezte a barátnőmet hogy nagyon haragszok-e rá...de azt mondta a barátnőm hogy nem. Engem egyáltalán nem keres, semmi. Én egyáltalán nem merem ezek után keresni őt, szerintem elég egyértelmű hogy nem akar tőlem semmit, nem akarok nyomulni, értek a szóból. Nem akarom mégjobban beégetni magam, így is elég kínos ez sajnos :/ A bálos dolog meg gondolom azért volt mert már részeg volt, és azért nem volt egyértelmű hogy meg akar csókolni, én nem utasítottam őt vissza semmilyen formában, csak ahogy az a csaj rámászott én is lekaphattam volna olyan lendületten csak én vagyok vagyok olyan. De azért annak örülök hogy azt azóta is szégyelli amit a másik csajjal leműveltek ott a tánctér közepén. Egyébként egyszer kettesben maradtunk az öltözőben, ő meg elkezdett átöltözni, mondtam neki hogy ha öltözik akkor kimegyek, de azt mondta maradjak nyugodtan...akkor kellett volna megnézni, de nem akartam indiszkrét lenni, nos így sose tudom meg milyen félmesztelenül :/ Bevallom őszintén szívből reménykedek hogy meggondolja magát velem kapcsolatban, bár tudom hogy erre nagyon nagyon kicsi az esély, de egyszerűen nem tudok továbblépni. Számomra ő a legtökéletesebb pasi....még mindig ...
2013. okt. 26. 23:25
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
de aranyos vagy
2013. okt. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!