Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi és egy nő több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi és egy nő több mint 10 másodpercig néz egymás szemébe, az vonzalmat jelent?

Figyelt kérdés

2016. febr. 19. 22:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát én akkor néztem a partnerem szemébe ilyen hosszan, megszakítás nélkül, amikor a ruhát is letéptem volna róla. És viszont.. 10 perccel később már taxiban ültünk, nála meg szanaszét szedtük egymást.
2016. febr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Farkasszemet néznek.
2016. febr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég jó esély van rá, hogy igen. Sőt lehet mély szerelem is.
2016. febr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
nyomorékok
2016. febr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Altalaban szerintem igen.
2016. febr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Általában nem tuti.
2016. febr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel én vonzónak tartom az edzőm, a főnőkőm, és az ügfeleim jó részét. Kb 100 emberhez vonzódom a fenti alapján.

Egyet jelent; hogy figyelek a másikra. Semmi mást. Ha vonzónak tartok valakit annak mondom. Páromnak mondom.

2016. febr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
De a főnök meg az ügyfelek szemébe csak akkor néz az ember sokat, ha beszél hozzájuk. Ez olyan másfajta nézés, tágra nyílt szemek, mély tekintet és nem szükséges hozzá a beszéd.
2016. febr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Titusztitusz ***** válasza:
Bizony azt...
2016. febr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#7 hülyébb példát, ami semmi összefüggést nem mutat, fel sem hozhattál volna.


Ha egy pasi szemébe nézek hosszasan, akit csak látásból ismerek, annak oma van, javában vonzalom.


Ha barát, munkatárs, de nem rájuk vonatkozik a kérdés, az szimpla figyelem, de ez logikus, minden halandónál így működik. L

2016. febr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!