Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk / férfiak! Ha egy nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk / férfiak! Ha egy nektek tetsző csajnak részegen azt írjátok az éjszaka közepén OTTHONRÓL, hogy nagyon kedvelitek és milyen jó, hogy ismeritek és szeretitek meg minden, az úgy is van?

Figyelt kérdés

Általában...?


Vagy csak részeg és nem jelent semmit?


2016. febr. 20. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudom részegen őszinte az ember,csak a gátlásai szabadulnak fel és ki meri mondani amit józanon nem.:)
2016. febr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
többnyire úgy van
2016. febr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
remélem közben lehányta a klaviatúrát és a monitort XD
2016. febr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen. részegen sohasem hazudok. mondjuk ha párkapcsolatról/szerelemről van szó akkor józanul sem.
2016. febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vagy...vagy.

Lehet másnapra megbánom :D

2016. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Értem. Azért kérdeztem mert részegen nagyon szeret mindig, amúgy meg szolidabban mondja. :)

Köszi :)

2016. febr. 20. 22:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Részegen én is mindig felhívom a csajt aki bejön. Apropó lekéne róla szoknom... :D
2016. febr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

:D miért kéne leszoknod?

Én is tökre Örülök neki :D

2016. febr. 20. 22:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért van rám az alkohol ilyen hatással, de én minél többet iszok, annál jobban érzem, hogy mennyire nem jó ötlet felhívni. :D
2016. febr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Rengeteg haverom ír ilyenkor akár random, neki tetsző csajnak.

Nyitottabbá válnak ennyi, valószínűleg nem hazudik.

Belőlem mondjuk pont ellentétes dolgokat vált ki a szesz, de ez más kérdés :D

2016. febr. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!