Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tegnap éjszaka megcsaltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap éjszaka megcsaltam barátnőm, és most úgy érzem jobban vonzódok ahhoz a csajhoz akivel megcsaltam. Viszont barátnőmet nagyon szeretem, és képtelen lennék összetörni a szívét. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kérlek csak értelmes válaszokat, és ne szóljatok le!

2014. okt. 8. 10:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
7,2g lágyvas,intravénásan sokat segít.
2014. okt. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Ásd el magad!
2014. okt. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

hát ha már megtetted, akkor merd felvállalni is.. nehéz és fájni fog, de muszáj megtenned. ez lenne az egyenes és gerinces a bnőddel szemben.

VAGY

kussolsz és a kamatyot elfelejted, nem szólsz róla senkinek és tiszteled a bnődet!!

2014. okt. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
68%
ugorj a v43-as vonat alá te szemét ge**i....de gyűlölöm az ilyen embereket..pffffffffffffff
2014. okt. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Te qrvára nem szereted a barátnőd. Ha megcsalni volt pofád, ahhoz is legyen, hogy eléállj és elmondd neki amit tettél. Vállald a felelősséget, ha már ekkora f@ sz vagy.
2014. okt. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem király vagy kérdező, így kell élnie egy fiatal férfinak, a nők se jobbak...


24F

2014. okt. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

Döntsd el, hogy a barátnőddel akarsz lenni, vagy mással.

Ha mással, akkor mondd el a barátnődnek és hagy elmenni.

Ha vele, akkor hallgass mint a sír, ne okozz neki felesleges fájdalmat.

2014. okt. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 csabika1971 ***** válasza:
93%

Álljon görcs beléd, mikor majd újra rámászol a barátnődre mintha minden rendben lenne.

Ne szóljunk be?

Akkor te meg már növesztettél volna már gerincet, hogy ne csaltad volna meg a nőt akit elméletben annyira szeretsz, hogy nem akarod összetöri a szívét. Pedig éppen ezt tetted.

Mert ha akkor tudtál teljesíteni. Akkor most is azt kellene, elé állni és szint vallani.

2014. okt. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
21%
Ne sajnáld a barátnődet. Ha képes volt ilyen alakkal összejönni, meg is érdemli!
2014. okt. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
ne szóljatok le, de akkor mégis mire vártál? majd megtapsoljunk? és az h lepontozod a válaszokat még nem fog megváltozni a véleményünk és téged sem fogunk isteníteni.. minek jöttél ide ha fáj az igazság?
2014. okt. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!