Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok mennyi esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annus0111 kérdése:

Mit gondoltok mennyi esély van arra, hogy tényleg tetszem neki és nemcsak szórakozik? Korkülönbség 24év a férfi részére.

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik nekem,ő kezdett bókolni,majd szexdolgokról beszélni,úgymond szexchateltünk 1hónapig,aztán találkoztunk,megcsókolt,folytatódott a chat,azóta többször is találkoztunk,simogat,hozzámér,szép az arcom,becéz stb.De megrekedt a dolog. Kapcsolatban él,ez nem is titok,de nem téma köztünk.Nem kapcsolatot akarok,hanem izgalmat,élvezetet,megvan a kémia ez ellen nem tudok mit tenni. Tudom jönni fog a hülye vagyok,apakomplexusos komment,de kérem aki volt hasonló szituban,ossza meg velem. Ő azt mondja le akar velem feküdni,mégsem tesz semmit érte.Vannak közös ismerősök,de senkinek nem beszélek róla,ő sem.

2016. febr. 23. 16:31
1 2 3
 1/21 rrrrrreennnnn ***** válasza:
34%

Ja, hàt erre normàlis felfogàsù ember csak "hülye" kommentet fog írni.

Hülye komment: a komplexus a kevesebb baj.

A legnagyobb, hogy r...c vagy. De nem baj, ùgyis visszakapod.

De meg sem akar igazàn fektetni, akkor megtette volna, nem "rekedt volna meg a dolog"...

2016. febr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Egyből leri...cozzák az ember lányát,ha olyan pasi jön be neki,akinek nője van. De az nem gond,hogy a pasi aki foglalt,ugyanúgy belemegy a játékba,sőt ő kezdi? Ne legyen már tabutéma a megcsalás,rengeteg oka van,ha vki belemegy.A kérdésem az,hogy mire megy ki a játék ennél a férfinél?
2016. febr. 23. 16:43
 3/21 Költőnő? ***** válasza:
58%
hahhhahhhahhaaaaa
2016. febr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

#2 na szerinted mégis mire megy ki a játék ennél a férfinél?


Arra hogy felhúzzon a farkára párszor a felesége tudta nélkül. Több mint való, nem te vagy akinek csapja a szelet.


Annyira naiv meg ne legyél, hogy majd érted elhagyja a családját és boldogan éltek míg meg nem haltok.

2016. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy tetszel neki, ezért akar megfektetni. Ahogy írtad te is csak szórakozol vele. Ennyi a történet.
2016. febr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem felesége van,barátnője aki szintén jócskán fiatalabb,ez mondjuk elég vicces. És leírtam, nem kapcsolatot keresek és nem akarnám,hogy értem dobjon mindent,hagyja ott a nőt.Én nem szórakozni akarok vele. Ez egy kölcsönös élvezeten alapuló kapcsolat lenne,egyébként nagyon is jól kijövünk egymással. Csak nem értem,és zavar,hogy elkezdi húzni az agyam,és eljutottunk odáig,hogy feljött a lakásra,de nem történt meg.Azt mondja nem velem van a baj,hát nem tudom... Senki nem volt még hasonló szituban? Vonzódom az idősebb,érettebb,karakán férfiakhoz ez annyira rossz?
2016. febr. 23. 17:13
 7/21 rrrrrreennnnn ***** válasza:
22%

Te, figyu, nekünk töknyòc, összejöhetsz egy 80 évessel is, ki bànatot érdekli?

Az a "rossz", hogy ostoba vagy. Bàr ez is csak neked (lesz) baj.

De miért kell nem független hapsi f**àra ülni? Annyi tartàs nincs benned, hogy "bocs, baràtnős pasikkal nem." Ez mindent elmond ròlad.

De am csak te vagy ennyire ràpörögve, még csak meg sem d**ott, pedig lehetősége lett volna rà.

2016. febr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Hihetetlen, hogy a 21.században még mindig az a független csaj a szemét,ostoba liba,és a férfi kicsit sem hibás, hogy barátnője mellett lépeget félre... Miért csak nekem kellett volna megálljt parancsolni?

Lehet igazad van,rá vagyok pörögve,de szeretném megérteni a dolgot, mindennek van oka.

2016. febr. 23. 17:30
 9/21 anonim ***** válasza:

"Senki nem volt még hasonló szituban? Vonzódom az idősebb,érettebb,karakán férfiakhoz ez annyira rossz?"


Ahhoz vonzódsz, akihez szeretnél. Csak az nem normális, hogy azt várod, hogy ne szórakozzon veled. Ha nem akarsz kapcsolatot, akkor ez csak szórakozás. Mi mást kezdjen veled, mikor csak szétteszed neki a lábad és ennyi?Te is csak ezt akarod. Nem? Vagy azt akarod hogy veled legyen, közös programokat csináljatok, meghallgassa a kis problémáig, beszélgessetek? Ezt hívják kapcsolatnak, ez már több, mint ami a szórakozás kategóriába esik....

2016. febr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Beszélgetünk is, és a problémáimat is meghallgatja ha úgy van,sőt ő is mesél nekem magáról.Ez azért még nem rendes kapcsolat... Nem az a célom, hogy szerelmes legyen belém. Kérdésem még mindig az volt, hogy elkezdett valamit, flörtöltünk, állítja hogy szeretne továbblépni,mégsem lépünk előre. Miért nem...?
2016. febr. 23. 17:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!