Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem lettek unalmasak a hétközn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Clark Kent.. kérdése:

Nem lettek unalmasak a hétköznapok most, hogy elmúlt a Valentin nap? Egy évig várhatunk megint erre a csodálatos ünnepre.

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 01:40
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

A Valentin Nap elmúltával a szerelem lángja is lassan-lassan kiég az emberekből. A szürke hétköznapok elmúltával, az, amit a szerelmesek felépítettek Valentin Napkor, hirtelen összeomlik. A párkapcsolatokba visszatérnek ismét a veszekedések, férfiak és nők egyaránt igyekeznek érvényesíteni akaratukat önző módon.


A Valentin Nap üzenetét sokan nem értik meg. Pedig egy rendkívül fontos ünnepről van szó. Ha legalább egy hónapban egyszer ünnepelhetnénk, a párkapcsolatok is jobbak lennének. Ám tragédia, hogy az emberek mindössze az év egyetlen napjára száműzték ezt az ünnepet.

2016. febr. 24. 01:49
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Unalmas vagy :D Mi azóta se veszekszünk, előtte se csináltuk, és amúgy sem unalmas és szürke a kapcsolatunk. Azt hiszed vicces vagy, közben csak erőltetett és gáz.
2016. febr. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Költőnő? ***** válasza:
62%
Még hány ilyen kérdés lesz?;)
2016. febr. 24. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én majdnem levetettem magam a 10ről,de visszatáncoltam,mert rájöttem,jövőre is lesz,nem csak szökőévenként.
2016. febr. 24. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A szürke hétköznapok elmúltával?
2016. febr. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"Azt hiszed vicces vagy, közben csak erőltetett és gáz."


Ennek ellenére mégis képes voltál ide írni. Mint az olyan ember, aki szerint a Való Világ és az ehhez kapcsolatos műsorok megjátszott, értelmetlen műsorok, de azért mégis nézi. Ez a gáz.

2016. febr. 24. 06:23
 7/17 anonim ***** válasza:

Valóban szánalmas a nyavajgásod.

A példád pedig nem jó.

Az hogy én ide válaszolok, kb olyan, hogy a VV villa környékén tekergek, mert arra van dolgom, belefutok az egyik hülyébe aztán elmondom a véleményem.

Egyébként én is rosszul vagyok a VV megmondó emberektől, de attól még rossz a példa.

2016. febr. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hányok tőle, az utóbbi két évben csak fájdalmat hozott, tekintve, hogy tavaly is, és idén is pont Valenti nap előtt 1-2 nappal lettem kikosarazva, pedig azt hittem ebből már tényleg lesz valami :(
2016. febr. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett a kérdés és egyből levágtam a szarkazmust. Gondolom azoknak szól a kérdés, akik Valentin-napon képmutatóan megjátsszák a majomszeretetet, az év többi napján meg megfojtanák egymást egy kanál vízben is. Szóval akik rugóznak rajta, azok lazítsanak már egy kicsit, olyan merevek vagytok, mint egy zártszelvény.
2016. febr. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy troll kérdés, hogy felhergelje az anti-valentinnapos közönséget, de sebaj.


Mi nem különösebben foglalkozunk a Valentin nappal, se én, se a párom nem tartja sokra. Kapott tőlem egy szál rózsát, szeretgettük kicsit egymást, és felemlegettük a szép dolgokat az elmúlt évből. De igazából ezt máskor is csináljuk, nem kell hozzá Valentin nap. És azóta sem unalmasak a napok, és azóta sem veszekedünk :)

2016. febr. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!