Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy tanárba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy tanárba, vagy 25 év oorkülömbség van köztünk és nagyon szép, hogy mutassam neki ki hogy egy kicsot többet érzek iránta?

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Csináld meg a házi feladatot.
2016. febr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne mutass semmit.Ez a korkülönbség már túl sok.
2016. febr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Ha magyartanár az illető,akkor még hasznát is veheted.:-D
2016. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Matek tanár,és orán is felizgultam és ő meg azt nézte.... Nagyon kéne,nagy ívből leszarom a korkülömséget...pls vmit mondjatok már
2016. febr. 24. 17:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Addig míg diákja vagy, elfelejtheted, mert tilos a tanár-diák viszony. A tanárt ezért ki is b..szhatják a suliból, plusz téged is.


Egyébként meg ne nagyon álmodozz, ő nem hiszem, hogy ugyanígy vélekedik rólad, mint te róla.

És remélem tudod, hogy apuci komplexusos vagy.

2016. febr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!