Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Járnátok szép arcú de kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok szép arcú de kövér fiúval?

Figyelt kérdés
Elsősorban lányok válaszát várom. :D
2016. jan. 23. 02:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor az arca szép kövér?
2016. jan. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze!Nekem az a tapasztalatom,hogy a kövér srácok irtó jó fejek és isteni velük a szex!
2016. jan. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jan. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5%

Nem.Nekem fontos,hogy adjon a külsejére is,legyen sportos.Hogy néznénk ki egymás mellett és milyen közös programunk lenne,ha en sportos vagyok,vékony és formás,ő pedig egesz nap a gép előtt ül és inkább lustálkodni szeret?:D Nem illenénk össze,se külsőre,se életvitelileg.

20N

2016. jan. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem a súly nem zavarna, a férjem vagy 130 kiló, míg én 47.

Sőt, még imádom is, hogy mackós, mert nagyon jó hozzábújni :)

És jóképűnek is látom őt, de nem "szépnek", úgy értem, ha nőiesen lenne szép az arca, akkor nem tetszene, mert a markáns, férfias arcvonásokat szeretem.

De pl. a legelső hosszú kapcsolatomban lányosabb volt az exem arca (pl. pici orra volt), de mégsem zavart, és ő is túlsúlyos volt. De mivel a személyiségébe szerettem bele, nem érdekelt.


Még annyit, kedves kérdező, hogy a férjem mindig hízásra hajlamos volt, és nem is volt népszerű a lányoknál, ezért egyszer összeszedte magát, és durván lefogyott, izmosra gyúrta magát.

Éééés... akkor sem lett népszerű :D


Akkor elmondása szerint arra jött rá, hogy az volt a baj elmondása szerint, hogy az önbizalma továbbra is a béka feneke alatt volt. Onnantól sz@rt minden elvárásra, nyugodt lett, magabiztos, nem öltözött divatosan, visszahízott, nagy szakállat növesztett, és lett is barátnője :) (az még nem én voltam)


Szóval ha valakinek nem jönnél be, ne aggaszd magad, mert akkor az nem is lenne hozzádvaló, nem tudna értékelni. Aki meg tud, annak bejössz így is :)


Még azért annyi, hogy egészségügyi szempontból azért érdemes megpróbálni fogyni, diétázni, de tényleg csak emiatt.

2016. jan. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen :)
2016. máj. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!