Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szükséggel az érzelmek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szükséggel az érzelmek is csökkenhetnek szerelmünk felé? N

Figyelt kérdés

20 vagyok, van egy párom szeptember óta, szeretem. <3

Egy ideig volt egy kis pszichikai betegségem, futó szorongás, kudarcok miatt. Ez idő alatt nagyon-nagyon akaszkodtam a páromra, mint egy mentőövbe, és nem bánta. :') Ott volt, támaszkodhattam rá. :)

Néha azt érzem, sőt félek tőle, ha majd kilábalok teljesen, nem lesz nekem fontos annyira többé. :'(

Pedig a betegség előtt is szerettem, előtte is fontos volt számomra! Bizony, ezért lehet ez csak egy hülye utóhatása a betegségnek. Szerintetek csak az?

Vagy tapasztaltatok már olyat, hogy miután nincs feltétlen szükségünk a szerelmünkre, az érzelmeink is csökkennek felé? Ugye ilyen nincs...?!



2016. febr. 25. 01:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennek elvileg a köteléket kellene erősíteni köztetek,hogy melletted van a bajban,nem pedig az ellenkezőjét.

Szerintem.

Ne aggódj:)

2016. febr. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem azért vagyok egy lánnyal, mert szükségem van rá bizonyos dolgokban, hanem mert szeretem és jó vele lenni. Ha csak egy adott élethelyzetben jó valakivel lenni, az nem szerelem.
2016. febr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De ez szerelem a részemről, mert hónapokig szerettem előtte is, ez a betegség nem olyan régi cucc.

Már nem annyira tartok ettől, hogy nem lesz fontos nekem utána.

2016. febr. 25. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!