Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Reggel elsőként (ilyen jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggel elsőként (ilyen jó reggelt, szép napot stb) üzit ki írjon előbb a másikra? Én annak örülnék ha ő írna többször először.

Figyelt kérdés

Kb. délelőtt meddig várjak? Mármint engem már reggel esz a fene, hogy írjon de nem akarok mindig első lenni aki keresi a másikat ( általában 10/6-szor én írok először)


Köszi


24/L


2016. febr. 25. 08:37
 1/10 anonim ***** válasza:
ismerkedési fázis vagy már párkapcsolatban vagy?
2016. febr. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
5 hónapos kapcsolat
2016. febr. 25. 08:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nőj fel :D

Ha ez boldoggá tesz irogass, ha akarsz, de ne várd el ezt viszont... Engem kimondottan irritál egy hülyeség.

2016. febr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Aki előbb ébredt az irt először első randi utántól....
2016. febr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Látom, hogy "zöld". Jó okés tudom, hogy sokat dolgozik. Vagy ő is azt várja, hogy én írjak? Vagy az egész idegesíti?
2016. febr. 25. 09:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért kéne ezen így taktikázni?


HA akarsz mondani neki valamit --> írsz neki, akár este van, akár reggel, akár írt előtte, akár nem. Ez addig oké, amíg VALÓBAN van mit írnod neki és nem csak megszokásból írogattok. Nagyon figyeljetek erre, mihelyt megszokássá válik, nem fog jelenteni semmit.


A másik az, hogy ismerjátek meg egymás igényeit. Van, aki kifejezetten után nap közben írgatni, van, aki megpusztul nélküle. Keressetek kompromisszumot!

2016. febr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

24 évesen viselkedj már felnőttesebben! Ez kb 12 éves szint. Írj ha akarsz, majd ő is ír, ha akar.

29N

2016. febr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért durva, hogy ez a felnőtt kategóriában van.
2016. febr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jesus christo... mikor tervezel felnoni es mennyi idod van neked? Dolgozol te? En tavkapcsolatban elek, a parom nagyon elfoglalt, meg nekem is van dolgom, van hogy egesz nap nem beszelunk csak este par szot meg esetleg nap kozben max. egyszer de akkor is pl. arrol hogy "igen, megvan a repjegyem. Te 5-kor landolsz? Ok, en hatkor, vacsizz addig. Szia." Majd meg szamolgassam hogy hanyszor irtam neki jo reggelt uzenetet, meg o hanyszor nekem... ezt szepen rakd a tini kapcsolatba.
2016. febr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Írjon aki akar másiknak..!, akinek van mit mondani s mondani akarja.

Ha beszélni akarsz vele, írsz.

Fck lgc

2016. febr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!