Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim egy lányt többször is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim egy lányt többször is keresett és azt mondta neki, hogy mlyen szép. Miért zavar ez ennyire?

Figyelt kérdés

A barátom többször is beszélt facen egy lánnyal a kapcsolat alatt, akit csak látásból ismer. Úgy tudom, általában ő kereste a lányt. Egyszer biztos, hogy olyankor is amikor épp veszekedtünk. Egyszer-kétszer azt is írta neki, hogy milyen szép a képein. /Másnak is mondta, egy közelebbi ismerősének, de az valamiért nem zavar/.

A lánynak van barátja, és ő sem értette miért ír neki ilyeneket. Benbem ez nagy törést okozott. Olyan érzésem van mint amikor az előző pasimról kiderült, hogy megcsalt. Lehet, hogy én reagálom túl, de nem tudom mit csináljak ezzel az érzéssel. Fáj és csalódtam. De nem értem miért, hiszen nem csalt meg, sőt semmi hasonlót sem tett. Nem akarok erre gondolni, ha vele vagyok.

21/L



2014. dec. 4. 19:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
A Facebook tönkreteszi a társadalmunkat...
2014. dec. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Az egy dolog, ha az ember fejben elintézi, hogy az út túloldalán flangáló faszi vagy nőci csinos/helyes. De ezt leírni már flört. Szerintem.
2014. dec. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
#1 az igy is rothad
2014. dec. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Bennem is megtörne a bizalom. Én nem flörtölök pasikkal, úgyhogy elvárom, hogy a pasim se tegye. Ha meg a csaj vevő lenne a bókokra, ki tudja meddig menne el.
2014. dec. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#2 énis így gondolom


engem is megnézett már meg olyan fiú akinek van barátnője, de tudom, hogy nem mondaná azt magától, hogy milyen jól nézek ki.

2014. dec. 4. 20:00
 6/18 anonim ***** válasza:
Az én pasim is ezt csinálja, ha összeveszünk, mindig irkál a csaj ismerőseinek. Ami eléggé ki is ábrándít, hogy, amint gond van, másnál keresné a megoldást..
2014. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Azt nemtudom, hogy minden vita után írogat e valakinek. Egyszer biztos. Azt is onnan tudom, hogy mutatta azt amit a lányvisszaírt neki, hogy miért csinálja ezt. Ott volt a dátum és a barátom azt mondta, akkor össze voltunk veszve. Am kértem, hogy mutassa meg a beszélgetés többi részét, ami persze nem volt meg...
2014. dec. 4. 20:08
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy meg akarna csalni, szerintem csak ezzel akar bosszantani/féltékennyé tenni amikor veszekedtek. Ha esetleg tartanál tőle, hogy a csajjal megcsalhat, valószínű az úgysem menne bele ha csodálkozott, hogy a pasid ilyet ír neki. Nem ismerem és nem tudom pontosan hogy reagált, de nekem meglesz a "jó" véleményem az olyanokról akik bepróbálkoznak nálam annak tudatában, hogy van barátom... és nem reagálod túl, nekem is hasonlóan rosszul esne ha a pasim csinálná ezt. :( 16/L
2014. dec. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A szépet mindenki észreveszi,de tény, hogy pofátlanság volt a pasid részéről más lányoknak bókolni ...


Tudnál benne bízni ezekután?Ha tudsz,akkor minden rendben,de ha nem,akkor előbb-utóbb véget ér a kapcsolat.

2014. dec. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szokj hozzá, hogy a pasik mindig ezt fogják csinálni. A legjobb amit tehetsz, hogy nem nézegeted a pasid magánlevelezését, és bízol abban, hogy nem csinál ilyet. Ne becsüld le a szép illúziók boldogságfokozó hatását!


Ha viszont a pasid magától mutogat ilyeneket, akkor dobd ki mert egyéb gazemberségekre is képes!

2015. jan. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!