Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet ezt a problémát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt a problémát megoldani vajon?

Figyelt kérdés
Egyetemen ismerkedtem meg egy sráccal, aki akkor kezdeményezett nálam, de sajnos nem lett belőle semmi. Azóta tetszik, de mivel mindketten visszamentünk a szülővárosunkba, nem tartjuk a kapcsolatot. Kb 1 óra autózásra lakunk egyébként egymástól. Írtam neki üzenetet, megkérdeztem, hogy van, mesélgetett, de csak szűkszavúan. Magától többször nem írt. A gond az, hogy én még mindig szeretném őt, viszont párkapcsolatban élek már (amiben amúgy vannak gondok) Vajon azért nem ír mert tudja hogy párkapcsolatban élek vagynem érdeklem. Neki nincs párja már jó ideje

2016. febr. 26. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a srác tudja, hogy van pasid és levágta, hogy mit nyújtasz egy kapcsolatban. Ő meg nem akar hasonló szintre jutni.
2016. febr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt most hogy is érted?
2016. febr. 26. 22:41
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem az elso ugy erti, hogy ha van baratod akkor ne tekintgess kifele


ha szimpatikus a fiu es akarsz tole tobbet akkor minimum annyi gerinc hogy elobb szakitasz a mostanival

2016. febr. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!