Kezdőoldal » Utazás » Szállások » A bookong.com fizet valami...

A bookong.com fizet valami kártérítést vagy megoldja a problémát vajon ha a rajtuk keresztül foglalt szálloda elkeveri a foglalást és nincs szabad hely?

Figyelt kérdés
2015. júl. 12. 01:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Booking.com
2015. júl. 12. 01:31
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ők csak közvetítenek.
2015. júl. 12. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, ez csak egy nagy "gyűjtőhelye" a szállásoknak. A szállodák közvetlenül felelősek bármiért, ami történik.
2015. júl. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szálloda felelősségre vonható!
2015. júl. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezért kell, ha csak lehet közvetlenül az üzemeltető légitársaságná (nem codeshare, nem ötezredik gyüjtőoldal) és közvetlenül a szállásnál foglalni, különben csak megy a vidám körbe mutogatás ha gond van.
2015. júl. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A hotel felelőssége ez, nem a booking-é. Ha nincs szabad hely, akkor ott a hotel a hibás, és nem a booking.com. Néhány hotel előszeretettel eljátssza ezt sajnos, mert ha valaki a booking.com-on keresztül foglal, a szállás árából a szálloda, megállapodás szerint jutalékot fizet a booking.com-nak.
2015. júl. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

bar nem booking, hanem expedia de en mar jartam ugy, hogy foglaltam szallast 2 honappal elotte,

utazas napjan reggel meg felhivtam oket, hogy kozoljem hogy keson er be a gep, valszeg csak ejjel fogunk megjelenni


mikor hajnali 1kor bementunk az ajton zullott sittes alakok uvoltve kozoltek, hogy nincs szoba...

raadasul mivel a kartyaszamomat elotte mar megadtam nekik, volt pofajuk 2 honapra ra! beterhelni a szoba arat a kartyara, akkor a bankot uszitottam a hotelra, de az expediaval is volt egy nem tul pozitiv csevegesem aminek az eredmenye hogy adtak $100 kupont kiengesztelesul


szoval egy probat szerintem meger ha a szallodaval nem jutsz dulore

2015. júl. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most csak elvi szinten érdekel, régebben, amikor így jártam nem mentem utána a dolognak, de ha ilyen adódik legközelebb, akkor meg fogom próbálni.
2015. júl. 13. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!