Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valakibe nagyon szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakibe nagyon szerelmesek voltatok, mennyi idő volt míg elfelejtettétek az illetőt, ha már többet nem találkoztatok vele?

Figyelt kérdés
Mennyi idő az mikor mar nem jut eszetekbe ahogy megcsokol meg meg hogy akarjatok ezt az egeszet? Nem feltétlen kell hogy akibe szerelmesek voltatok a párotok is lett volna.
2016. febr. 27. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
3 év telt el, de gyakran eszembe jut még mindig.
2016. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7 éve volt, de örökre bennem marad. Mindenesetre nem kezdeném újra vele.
2016. febr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 RRR ***** válasza:
nagyon sok éve volt az első....bennem van,de nem kezdenék már vele
2016. febr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első nagy szerelem: három-négy év "felejtős" időszak.

Második nagy szerelem: másfél-két év "felejtős" időszak.

2016. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb 5 hónap.Azért kellett az a kis idő míg készen nem álltam űjra egy komoly kapcsolatra.Kicsit egyedül voltam,1-2 kisebb kalandot beszámítva azért de jót tett.Majd teljesen véletlen találkoztam a barátnőmmel akinek meg is kértem a kezét.Ez a kapcsolatom teljesen más mint az elősző,sokkal jobb szóval össze sem lehet hasonlítani.Még megjegyzem akkoriába én vettem véget a kapcsolatnak mert már elegem lett,a sok veszekedés ami feszültséget okozott szép lassan kiölte belőlem az érzelmeket még a kapcsolat alatt, így nem is volt olyan nehéz már szakítani se.Persze nem találkoztunk többet nem is beszéltünk,mert exem zaklatott ezért jobbnak láttam minden kapcsolatot megszüntetni vele.
2016. febr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 VirágésBence ***** válasza:
Elfelejteni nem lehet teljesen, a múltam része és egy-egy helyen mindig eszembe fog jutni, de kb 4 hónap alatt azt érezem, hogy már nem szeretem, csak mint embert és másba vagyok 110%osan szerelmes
2016. febr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sose fogom elfelejteni, persze ez nem jelenti azt hogy hiányzik vagy hogy bármit érzek iránta. De a múltam része, tanultam belőle. (13 éve volt)
2016. febr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Békülj ki vele
2016. febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de én most elsősorban arra lettem volna kíváncsi, hogy az az érzés meddig tartott bennetek, amíg nagyon akartátok, hogy újra legyen a kapcsolat
2016. febr. 29. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!