Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, férfiak! Elfelejtettétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Elfelejtettétek vagy sem a régi beteljesületlen szerelme (i) teket? Ha nem, mikor, milyen gyakran, miért szokott eszetekbe jutni? És csak maga az érzés vagy az is, hogy egyszer jó lenne, ha valóra válna?

Figyelt kérdés
2015. okt. 23. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerelemnél már nincs mi valóra válljon hisz megtörtént.

Nem felejtem el lányokat akik iránt nagyon vonzódtam, de ez nem jelenti van mikor gondolok rájuk.

2015. okt. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Továbblépni továbbléptem, de nem felejtettem el, mivel sokat tanultam belőle.
2015. okt. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem felejti el az ember, csak emlékként marad meg.
2015. okt. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindegyikre emlékszem és mindegyikből tanultam. Volt ami jó volt de volt amelyik rosszul sült el. Viszont minél több ilyen van, annál nehezebb bízni valakiben.
2015. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a diákkorit ti intenzivebben éltétek meg, mint a felnőttkoriakat ?
2015. okt. 23. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!