Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy adjam tudatara hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam tudatara hogy tetszik nekem, vagy hogy deritsem ki hogy kolcsonos e a vonzalom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet hogy tetszik a fonokom fia,nagyon aranyos kedves segitokesz fiu! De sajnos eszre sem vesz,vagy nagyon muja. Lenyeg hogy szeretnem kideriteni hogy tetszem e neki enis.. Beszelgetni nagyon keveset szoktunk,mert igazabol nagyon zavarban vagyok ha hozzam szol vagy barmi.. De o sem kozeledik... Segitsetek! Koszonom

2016. febr. 28. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy segítőkész. Nem tudom, hogy általában szoktad-e viszonozni valamilyen módon, de ha nem, akkor felajánlhatod, hogy cserébe elhívod reggelizni (vagy felajánlhatsz bármi mást, amilyen helyzetben kényelmesen érzed magad.) Ha valaki vonzó, annak ilyesmit nem utasítanék vissza, vagy ha nincs is időm, ajánlanék másik időpontot. Ebből persze csak azt lehet kideríteni, hogy nem vonzódik hozzád. Ha elmegy veled erre az alkalomra, mondhatod, hogy jól érezted magad vele, és elmehetnétek máshova is. Itt ugyanaz a szabályrendszer, mint az előző esetnél. Ha "muja", akkor valószínűleg neked kell többet kezdeményezned. De előfordulhat, hogy később ez megszűnik, és ő kezd el keresni, ha vonzódik hozzád, ezt nem lehet tudni.
2016. febr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy boltban dolgozom,es sajnos ilyenre nincs lehetosseg hogy elhivjam reggelizni vagy hasonlo.. arrol nem beszelve hogy az anya kinem alhat engem,folyamatosan basztat.. lehet ez is kozre jatszik hogy az anya nem szivel,nemtudom de tenyleg semmit nem tudok eszre venni rajta hogy barmi vonzalom lenne,mert segitokesz de mindenkivel nem csak velem :/
2016. febr. 28. 18:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell munkanap legyen, elhívhatod hétvégi időpontra is. (Ha akkor mondjuk nem dolgozol.) Csupán azt mondom, hogy ha a tudtára szeretnéd adni valamilyen módon, hogy mit érzel, akkor ez egy megoldás, illetve célszerű valamit tenni :) A válaszod alapján látom, hogy mi a te véleményed a helyzetről, és ezt meg is tudom érteni.
2016. febr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De hogy hivjam el? Amikor kb egyaltalan nem beszelunk es beszelunk is akkor is csak a munkaval kapcsolatban.. :/ Most csak ugy a semmibol nem mehetek oda hozza hogy gyere mar el velem moziba.. mert tok cink,masik meg tuti kirohogne vagy nemet mondana.. es utana gazos lenne egy legterbe melozni.. :/
2016. febr. 28. 20:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ötletemben ezért kell felhasználni a segítőkészségét. Azt mondod, hogy azért hívod el, mert az utóbbi időben igazán sokat segített neked, és ezt viszonozni szeretnéd valahogy. Ha igent mond, az szuper, ha pedig nem, akkor te mindig hivatkozhatsz arra, hogy csak azért hívtad el, mert sokat segített, nem pedig egyéb indíttatásból. Így a te irányodból az egész egy kedves gesztus a legrosszabb esetben.
2016. febr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2016. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!