Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kezeljem a csajom fiúbará...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem a csajom fiúbarátait?

Figyelt kérdés

5 éve nem volt pár kapcsolatom, az is csak 1 hónapig tartott.S most találtam végre egy olyan lányt, aki tényleg velem akar lenni, aki megfelelő támogatást ad. Nem is ez a lényeg hanem az hogy a barátnőmnek 4 fiúbarátja van, akik iszonyatosan védik, féltik őt. konkrétan a tekintetükkel megölnének, amiért összejött velem. Persze a barátnőm előtt nem csinálják nyiltan de ha nincs ott akkor állandóan csesztetnek, hogy hagyjam el, mert nem érdemlem meg, hogy kevés vagyok hozzá stb. Tudom nem kellene velük foglalkoznom. Beszóltam nekik, erre már mentek is panaszkodni a barátnőmnek h milyne agresszív vagyok.

Félek h elmarják tőlem. Mit tegyek

25F, a lány20L



2016. márc. 2. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A barátnőddel beszélj, az ő barátai, ő a "felelős" értük és a te oldaladra kéne, hogy álljon, nem pedig hagyni ezt, mert neki így kényelmes és simogatja az egóját, hogy így körül van véve rajongókkal.
2016. márc. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 VirágésBence ***** válasza:
Erősítsd a kapcsolatod. Mást nem tudsz csinálni, én is csak a kapcsolatomat erősítettem, se a barátai sem a családja nem fogadott el, de nincs vele probléma, mert választhatnak: 1: nem kell velem találkozni, elvannak a barátnőmmel és néha-néha pl. bálon elviselnek 2: nem hajlandóak elviselni, de akkor elveszítik a barátnőmet is. Hát van aki ezt, van aki azt választotta.
2016. márc. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Féltékenyek rád, mivel ők mind a te helyedben akartak/akarnak lenni, meglepően. Szerintem ne foglalkozz velük, ha hosszú távon is ez megy akkor taktikát kell váltani, de ezt egyelőre nem írom le.
2016. márc. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tudja a barátnőm h mi a helyzet és beszélt is velük. Előtte adják a szépet de ha nincs ott akkor megint minden úgyan úgy megy
2016. márc. 2. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!