Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belém szeretett a kollégám....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szeretett a kollégám. Mit csináljak, hogy kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés

Én 27 éves nő vagyok. Két hónapja dolgozunk együtt. Ő tanított be engem a munkahelyen, így sokat voltunk kettesben. Sokat beszélgettünk. Saját meglátásom szerint nem adtam alá a lovat, legalábbis nem tudatosan.

Beszélgettünk a párkapcsolatainkról. Panaszkodtam neki, hogy a párom elhanyagol. A netes beszélgetéseink alkalmával kezdtem gyanakodni. Olyanokat írt, amiket személyesen nem mert volna. Már majdnem szerelmet vallott, de én eltereltem a témát.

Tanácsokat szívesen fogadok!



2015. nov. 27. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Egyszerű, azt mondod leszbikus vagy.
2015. nov. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem, ha tényleg elhanyagol a barátod, akkor le kéne zárni azt a kapcsolatot ettől a munkatársadtól függetlenül. Főleg, ha már beszéltél is a barátodnak arról, hogy azt érzed elhanyagol, de mégsem tesz ellene. A kérdés, hogy mit szeretnél ettől a munkatársadtól. Mert, ha össze akarsz vele jönni, akkor az elsőt mindenképp meg kell lépned. Ha eszed ágában sincs ilyesmi, és erőd sincs a régiből kilépni, akkor pedig nem kell belebonyolódni mélységes beszélgetésekbe a kollégáddal, csak a legszükségesebb munkakapcsolatot kell vele fenntartani. Ha okos, abból érteni fogja, hogy felesleges próbálkoznia, mert zárt ajtókat dönget, nedves punci helyett.
2015. nov. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, a helyzetet elsősorban nem neked kell kezelned. Szavaidból úgy veszem ki, hogy te nem akarsz tőle semmit. Igyekezz nem adni okot arra, hogy reménykedjen! Ha ő előhozakodik a dologgal, akkor megmondod neki egyenesen, hogy nem akarsz tőle semmi többet, és ennyi. Amúgy fogadj meg egy jó tanácsot: férfiaknak ne mesélj soha arról, hogy ilyen vagy olyan rossz a kapcsolatod, csak ha akarsz is tőlük valamit. Sok férfi ezt jelzésnek veszi.
2015. nov. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az előző hozzászólóval maximálisan egyetértek, férfival, pláne kollegával nem érdemes a párkapcsolatot mélységeit, problémáit megosztani, hacsak tényleg nem tekintesz rá potenciálisként, de szerintem akkor sem illik.

Le kell szűkíteni vele a beszélgetéseket, pl. a neten irkálást is csak szigorúan munka témában, ha egyáltalán szükséges. Ha nagyon nyomul, szerelmi vallomást tesz, akkor meg elmondani, hogy 1. van párkapcsolatod, 2. nem szeretnél munkahelyi kapcsolatot (spec. én pl. csak nagy szerelem esetén mennék bele, próbálkozni nem érdemes) 3. egész egyszerűen nem vagy benne többen, mint munkakapcsolat.

A párkapcsolatodat meg érdemes rendezni, ha tényleg komoly gondok vannak, akkor lezárni, ha megoldhatók, akkor meg tenni érte. A kollégádtól függetlenül.

2015. nov. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok.

Valóban nem akarok semmit a sráctól. Sajnos rajta kívül senkivel se tudtam megbeszélni a problémáimat. De ezeket is csak mostanában mondtam el neki, mert már annyira padlón voltam. Rengetegszer megbántott már a párom és nem bízom benne, hogy szeret. Na de ez már egy másik kérdésbe tartozna..

2015. dec. 1. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!