Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha idősebb nő - fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha idősebb nő - fiatalabb férfi pár tagja vagy - hogy jöttetek össze?

Figyelt kérdés
Azért vagyok kíváncsi, mert a "hagyományos" felfogás szerint elvileg az ember nem ebben a korosztályban keres társa - akkor mégis hogyan jöhetett létre a kapcsolat?

2016. márc. 11. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Én tipikusan minden fiatalabb próbálkozót elutasítottam, max. 1-2 évnyi korkülönbséget tartottam volna elfogadhatónak a javamra.

A páromat viszont egy közösségben ismertem meg, apránként, így fokozatosan alakult ki köztünk az egymás iránti érdeklődés, később a vonzalom. 8 évvel fiatalabb nálam.

Ahogy megismertem, egyre inkább jelentőségét vesztette a korkülönbség, ami egyébként kizáró ok lett volna nálam, de mivel minden más stimmelt köztünk, így EGYETLEN tényező miatt nem láttam értelmét nem belevágni.

2016. márc. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
love.hu
2016. márc. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mekkora korkülönbségre gondolsz?
2016. márc. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk 5-15 év. Nyilván egy-két év még nem különleges, 15 évnél több már számomra túl meredek lenne.
2016. márc. 11. 14:56
 5/8 anonim ***** válasza:

# 4: szerintem a 15-20 évnyi korkülönbség már fordított (idősebb férfi, fiatalabb nő) felállásnál is okozhat problémákat, mert ez már generációs különbség.

Egyébként nekem volt olyan kapcsolatom, ahol a férfi volt ugyanannyival idősebb nálam, mint amennyivel a mostani párom fiatalabb, és nincs érdemi különbség a kettő között a gyakorlatban, egyes egyedül a társadalmi konvenciók miatt érződhet furcsának. De a tapasztalat azt mutatja, hogy ez még nem olyan nagy különbség, ami áthidalhatatlan lenne, hiszen teljesen hasonló közegben szocializálódtunk.

(1. válaszadó voltam)

2016. márc. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt ilyenben részem.A srác 6 évvel volt fiatalabb nálam(ráadásul az ország másik végében lakott).Én 24 voltam, ő 18.amíg sulis volt és tudtunk találkozgatni, nem volt baj.De később a munka miatt már nem ért rá annyira.Zavarta az is, hogy még nincs megalapozva az élete, összeköltözni sem tudtunk.Aztán most hogy idősebb, persze most már fiatalabb nők után koslat.Társkeresőn ismerkedtünk meg.Amúgy szerintem a kor nem számít, az csak egy kifogás...
2016. márc. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Chat.hu

-9 év a pasi javára

Vagy fél év mindennapos 2-3 óras cset mire lett tali

2016. márc. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A párom 6 évvel fiatalabb, netes társkeresőn ismerkedtünk össze, másfél éve vagyunk együtt.


Az ottani adatlapokból kiindulva úgy látom, elég sokakat nem érdekel már a hagyományos felfogás. Ismeretségi körben is vannak hasonló párok. Az egyik pár tagjai valami buliban ismerkedtek meg, és csak később derült ki a 10 év különbség, amikor már szerelmesek lettek, és már közös gyerekük is van. A másik két párt nem tudom, hogyan jöttek össze.

2016. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!