Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsek el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek el egy férfit, aki 17 évvel idősebb nálam?

Figyelt kérdés

Van párom, de mégis nagyon sokat gondolok erre a másik férfira. Pedig nem kéne. Neki is családja van, bár nem szereti a feleségét.

Pedig tudom h amúgy talán irreális lenne a kapcsolatunk.

Ő szerelmes belém,de a páromat nem akarom elhagyni,mert szeretem,ő is engem.

Viszont mindkettőnknek jó lenne ez a fajta tapasztalás,amit átélnénk együtt.



2016. márc. 1. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Marhára szeretheted a párodat ha egy másik fickóval való "tapasztalásokról" álmodozol...
2016. márc. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán mutasd be a férjedet az ő feleségének, és hagyd őket összemelegedni. Aztán kb fél év múlva egyszerűen csak cseréljetek párt. :D
2016. márc. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez már paradoxon...
2016. márc. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Lenne pi.csád elvenni a feleségtől, ugye? Hogy lehet valaki ennyire önző? Keress egyedülálló férfit, és hagyd el a barátod! Szegény, sajnálom.

Utálom az ilyen kis hülye pi.nákat, akik annyira unatkoznak, hogy "tapasztalnának"..

2016. márc. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem nem kell elfelejteni, hanem eld meg. Egyszer elunk, a megcsalas nem vilagdrama es ez meg mindig jobb mint azon agyalni, h mi lett volna ha. Masreszt lehet, h kozben kiderul hogy megsem a jelenlegi parod az igazi, es lehet h az idosebb pasi az.


Az eletnek millio es egy verzioja van, a lepontozas meg pont nem erdekel:-)

2016. márc. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a feleség helyében nem volna pofám olyan emberrel élni,aki már mást szeret és én csak nyűg vagyok neki.
2016. márc. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!