Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, másképp tekintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, másképp tekintetek azota a nőkre vagy a párotokra, hogy éreztétek reggel a lehelletét, hallotátok wc-zni. Stb?

Figyelt kérdés
2016. márc. 12. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
nem! minden ember wczik meg büdös néha a szája
2016. márc. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:

nem

miért tenném?

az is ő nem??

én se izzadom ki

nekem is rossz lehet a leheletem

és én is büdöset eregetek nem rózsaillatot

2016. márc. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Egy világ omlott bennem össze, amikor rájöttem, hogy az akkori barátnőm retyózás közben nem durrogtat apró csillámokat, meg reggel ébredés közben nem hagyják el az ajkait szivárványszínű, mézillatú pihécskék. Letargiába estem, évekig depressziós voltam. Kérdés?
2016. márc. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A vécézésből csak a csajok képesek ekkora hatalmas dolgot kerekíteni. A kutya nem törődik vele, hogy ki milyen büdöset potyogtat.
2016. márc. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Persze, hogy màsképp tekintenek.

Ahogy az egyik Vàlaszolò megírta, egy vilàg omlott össze benne.

Amikor egy férfi ràjön, hogy a pàrja is szokott kakilni, megszaporodnak az öngyilkossàgok és vàlàsok szàmai.

Ez igaz, kutatàsok bizonyìtottàk.

Ilyenkor màr nincs is békéltető tàrgyalàs.

Feltételezem, ezt a kérdést nem gondoltad komolyan, ha pedig igen, nem vagy felnőtt.

2016. márc. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha büdös lenne a szája reggel, többet nem ganyéznám ki neki a disznókat, az tuti!
2016. márc. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!