Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről a zenész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a zenész srácrol?

Figyelt kérdés
Régebben nagyon gátlásos a volt a lányokkal, volt akit évekig kerülgetett és nme mert hozzá odamenni. Aztán egy népszerű magyar zenekarban ugymond rocksztár lett és feloldodtak a fátlásai. Most évekkel később nézegettem a fb oldalát és egyfelől a képeken azt látod, hogy az aktuális partnerrel minden idilli, mesés, vagány közös fotoik vannak, megdönti és lesmárolja, a fülébe nyal bele..stb. viszont amennyire a mostani közös imserősök által ismered, a valo életben még most is inkább visszafogott, romantikus pasi (vagy legalábbis az lenne..). és az is kiderül, hogy a kapcsolata nem igazán felhőtlen, az aktuális párja szedte fel őt és eléggé alárendeltté tette, sokat veszekszik, kiabál vele, a srác meg csak némán hallgatja.
2016. márc. 14. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit gondoljak? A kapcsolatok többségében a megjátszás megy az fb oldalon. Nagy világi szerelem, másik nap már szakítás. Törlés, tiltás, egymásnak üzengetés. Szóval a srác amit mutatni akar kifelé az oldalon az érthető, ő a nagy rocksztár. Közben meg lehet igazán megfektetni nem tudja a nőjét.
2016. márc. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszi ő lett az isten, csak mert bevették a Falrengető Faluháziak Band-ba...?
2016. márc. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hát lehet, hogy van benne vmi. mert nem érzem ugy, hogy ez lenne ő a fülbenyalos fotokkal, meg tudom, hogy sajnos hiába megy jol a zenekar, anyagilag nem jön ki jol belőle, mégis licsit luxushatást keltenek a fotok, hogy utazgatnak, drága dolgokra is költenek. szerintetek ez egyfajta tudatalatti kompenzálás lehet ?

az is kicsit fura, hogy mindig őt szedik fel a lányok.

2016. márc. 14. 18:18
 4/7 A kérdező kommentje:
eltűnt egy válasz vmiért ..?
2016. márc. 14. 18:25
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon kedves vagy, köszi
2016. márc. 14. 18:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én válaszom tűnt el, mert kicsit durva volt. :D
2016. márc. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sztem nem volt, nem én jelentettem. a következő a durva..
2016. márc. 14. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!