Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek volt már tapasztalatok zenész pasival? Mindegyik zenész, olyan mint amilyennek gondolja az átlag, hogy tuti nem akar komoly kapcsolatot, kicsapongó és nem hűséges? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeka tulajdonságok egyáltalán nem foglalkozástól függnek. Egyetlen hátránya, hogy a munkájának és mivel imádja, és sokat foglalkozik szabadidejében is vele.
2011. márc. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség. Volt már zongorista és csellós párom, mármint ugyanaz a srác játszott ezen a két hangszeren. A legédesebb, legszeretetreméltóbb ember akit valaha is ismertem, és akkora szíve van hogy elmondani nem lehet. Annak ellenére hogy minden ujjára találhatott volna egy "művészlelkű" csajt, még is engem választott, akinek az égegyadta világon semmi köze a zenéléshez.

Volt egy másfél éves kapcsolatom egy gitáros sráccal is, ő rock bandában játszott. Ő kicsit tekintgetett erre arra, de flörtnél komolyabbat sosem tett "ellenem". Éreztem hogy nagyon fontos vagyok neki, és szeret.

Egy basszus gitáros párom is volt, ő a csillagokat is lehozta volna az égből, eszébe sem jutott más lányra nézni, amikor voltam neki.

Összességében nekem jó tapasztalataim vannak a zenészekkel :)

2011. márc. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
hülyeség John Lenon is nagyon szerette a feleségét, amíg egy rajongója meg nem ölte. Ami fura lehet, az csak annyi, hogy művészlelkek, és furább, elvontabb a gondolkodásuk. Kiveszel a TK-ból 4-5 művészfilmet, és megérted
2011. márc. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sokat segítettetek! :)
2011. márc. 13. 17:27
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy mindegyik "olyan" legjobb barátnőmnek volt egy zenész fiúja hááát szenvedélyes volt az biztos de rengeteget sírt miatta majd kb 3 hónapig jártak mert a gyerek mindig csak a próbáival volt elfoglalva..

De ez csak egy példa, nekem kifejezetten bejönnek a basszerosok ( illetve már jó pont :D ) :D

2011. márc. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Konkrét tapasztalatom nem volt még (vagyis nem jártam zenész fiúval), de elég sokat ismerek, plusz a fiú, akibe szerelmes vagyok szintén zenész, méghozzá elég "durván", és egyáltalán nem olyan, amit leírtál, sőt! Teljesen az ellentéte. Nekem valahogy nem is ilyen ember ugrik be a zenész szóról - nekem egy kedves, kissé elvont művészlélek ugrik be, mert többségében ilyeneket ismerek. Persze van példa a másik típusra is, de nem hiszem, hogy ez éppen a zene miatt lenne...egyszerűen csak ilyen a természetük.
2011. márc. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5 éve vagyok zenész pasival, gitáros, mondjuk nálunk annyival könnyebb, hogy én is zenélek. Meg lehet bízni benne, ez teljesen embertől függ. Ő a visszafogottabb típus, értsd nem használja ki azt, ha lányok mennek hozzá oda koncert után. Szerintem a lányok túlmisztifikálják, ha valaki egy zenekarban játszik: nem lesz ettől elérhetetlenebb, vagy nem is tudom, hogy fogalmazzam. Ő is csak ember. Arról nem is beszélve, hogy ma már szinte bárki alapíthat zenekart.
2011. márc. 14. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Huh hát jobbnál jobb válaszokat kaptam! Köszönöm :)

Bennem van/volt a félsz, de igazatok van !


Szép napot Mindenkinek!

2011. márc. 14. 09:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem 1 zenész pasim volt, ő pont túl visszafogott volt:P
2011. ápr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem 4 éve van barátnőm, egy éve külföldön élek, és nem az a visszafogott gitározgatós jófiú vagyok. Faltam a lányokat/nőket, aztán jött ő...
2015. ápr. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!