Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik vajon igaz szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hovien kérdése:

Létezik vajon igaz szerelem számomra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos én már megjártam sok rögös utat a szerelemben és amennyire vágytam rá és akartam sose kaptam meg sosem becsültek meg! Életemben 3 kapcsolatom volt! Az első gyerekszerelem ami 4 évig tartott és együtt éltük meg a kamaszkort, majd utána lelépett a gyerekkori legjobb barátnőmmel! A második egy o.c férfi aki lehazudta nekem a csillagos eget addig még hozzánem mentem és amint elvett ütött vert rabszolga lettem és kiderült mind azért tette mert az anyagi hátteremet és családomat akarta kihasználni levenni!

Sikerült elválnom és váratlanul betoppan az életemben az úgymondd igazi! Hasonlo viselkedés, hasonló nevelés, hasonló pofonok az élettől hasonló család. Összejöttünk és tényleg mintha másik felemet megtaláltam volna, majd elhagyott és 7 hónap várakozás harct után ismét kibékültünk! A két család mindig is szerették egymást, mintha testvérek lettek volna anyáink apáink!! Egyszerűen leirhatatlan ami volt a család között.. Szoval kibékültünk sokat változott is miattam és megkezdtük a közös életünk! Lakást vettünk nagyon jó munkánk volt együtt dolgoztunk és mindig mellettünk volt a család majd nem rég kisétált az ajtombol és a közös életünkből! Tudni kell rolam elég tisztességesen neveltek a szüleim amelett hogy dimplomám van zenélek és mellette válalkozást vezetek úgy szeretem a párjaimat mint ember senki.. Kitartó vagyok, hosszú tűrő, halk szavú, amit kérnek tőlem mindent megteszek , mellette háztartást vezetek és elátom a páromat mint a királyokat... Teljesen megtörtem hogy elhagyott ő volt számomra az igazi, én minden hibámar be ismertem de se megcsalás hazugság flört vagy közösségi oldalon való titkos beszélgetést életembe nem tettem! Otthon csináltam a dolgom elhalmozztam rengeteg szeretettel mellette dolgoztunk és boldog család volt a hàtunk mögött.. A barátaim szerint túl jó vagyok a párjaimhoz és nincs elég méltóságon és sokat türök!! Nem volt még egy férfi aki becsülte volna a szívemet és nem a szüleimet a hátteremet nézzte volna hanem egyszerűen csak engem! Azt hittem vele menni fog mert tényleg illettünk mindenben de elment... Létezik számomra az igaz szerelem?? Fog egyszer valaki magamért szeretni és értékelni mint nő? Nagyon kevés férfi normális érett férfi van a világon és félek már bárkivel is kezdeni mert mindig én sínlem meg holott nagyobb gondok is vannak az életbe amit mások is megtudnak oldani és mi a legkisebb se tudtuk mert elment! Teljesen csalodtam a ferfiakban, csak azt nem ertem mindenki a jo lanyt jo fiuert nyafog es mellettem mindene megvolt tisztesseg szeretet jolet megis mindig en szivom meg.. Arra jottem ra hogy mindenkinek sokszor annyira nagy az egoizmusa es a buszkesege de a feleloseg tudata nagyon kicsi es csak nyafognak mire vagynak es mire megkapnák nem értékelnék a dolgokat hanem inkább eldobják!! Teljesen elkeseredtem félek rendesen a szerelemtől...!



2016. márc. 16. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Én férfiként hasonló cipőben jártam 34 éves vagyok, de az elmúlt 6 év maga volt a pokol, voltak boldog pillanatok, de aztán beütöttek komoly gondok. Valahogy én is így jártam, ahogy te.

Egy hónapja megtaláltam azt a nőt, akire vágytam, féltem tőle, ezért 6 hónapig nem nagyon léptem. De aztán igen, és egy tündér.

De, és ez nagyon fontos, a pillanatnak örülj, nem rágódj. Mielőtt összejöttem vele, már feladtam, hogy sose lesz normális barátnőm. És lett. Őt jobban megverte az élet, mint engem, és olyan sokat tud adni, hogy az hihetetlen.

Már az esküvőt tervezzük, pedig ő megmondta, hogy nem megy senkihez se hozzá. És mégis hozzám, akar jönni.

2016. márc. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!