Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, nálatok is van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nálatok is van meghatározo régi szerelem, ami házasság vagy tartos kapcsolat alatt ezetekbe jut, hiányzik esetleg?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen topikba és véleménybe bukkantam már, facebook-csoportokban is.:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


vajon Máté Péternek igaza volt Az első szerelem c. számában ? (nem feltétlen az első, de egy fiatalabbkori, ami meghatározo volt)


2016. márc. 16. 01:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a kor számít.Később is jöhet meghatározó szerelem.Te nem tudsz elfelejteni egy gyerekkori szerelmedet és már a harmadik kérdésben akarod ráhúzni mindenkire ugyanezt a Máté Péter számot.
2016. márc. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szo sincs rola, hogy ráhuzzak sablonokat bármire, és nem ez a 3. Máté Péteres kérdésem. csa kérdekel, hogy ez a régi szerelem-jelenség nemfüggő-e.
2016. márc. 16. 02:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, minden szerelem meghatározó, mindig gondolok rájuk, és örökké szeretni fogom azokat, akikbe egykor beleszerettem.
2016. márc. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt meghatározó, de én nem a hiányát érzem, hanem tanultam belőlük, mit ne nézzek el, mire figyeljek jobban.
2016. márc. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez nagyon hulyen fog hangzani de nekem az 1.szerelmem maraft meg de nagyon.. mara mar elfelejtettem de ha meglatom zakatolni kezd a szivem..
2016. márc. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!