Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Duci, nagyon duci fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci, nagyon duci fiatal lányok titeket zavarna ha aki udvarol nektek az vékony testalkatú de magas?

Figyelt kérdés
Úgy 185cm / 70kg. Ezen kívül normális, udvarias stb... (ami csak kell.) :D Szóval csak ha a testét nézitek és úgy normál vékony ,de sportos.

2016. márc. 18. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
A vékonyság kb. minden nő alap elvárása, szóval provokálós kérdés.
2016. márc. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon tetszenek a duci lányok. (ki mit szeret)

De elég sikertelen vagyok ilyen téren, de nem tudom miért.

Komoly válaszokat légyszi.

2016. márc. 18. 22:52
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Eleinte gondolom igen,zavarna mèg nem hinnem el h nem csak kihasznal vagy arver.

Kesobb nyilvan ha ez szerelemmè alakul,semmi problèma.18/L

2016. márc. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddigi tapasztalataim szerint a vékonyabb srácok szintén a vékonyabb nőket kedvelik. Akkor is, ha azt állítják, hogy mégsem, pár menetnél többet nem szeretnének vele.
2016. márc. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna, általában az ilyen pasik szoktak udvarolni. :)

20L

2016. márc. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én a kigyurt (nem felfujt) pasikat szeretem,meg azokat szerettem mindig is. Nekem olyan fétis szerű ez.

Én 68kg vagyok,arányosan és sportosabb testalkatú. Amiért sokat tettem. Régen 75km voltam,husos. Akkoris kigyurt pasim volt.

2016. márc. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6 os vagyok. A sexnél zavarna föként ha valaki vékony testalkatú.
2016. márc. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
bejönnek a csonti pasik :D csak legyen arányos, ápolt, tetszen a stílusa,ízlése,belsője :))))
2016. márc. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18 eves lany vagyok. Szerencsere nem vagyok elol deszka, hatul lec alkat, de igy kover sem. Valahol a ketto kozott (talan a teltkarcsu a jo kifejezes :) ) semmi gondom nincs egy ilyen alkatu sraccal! Sokkal jobban tetszik mintha pl maci lenne... :)
2016. márc. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nyilván mindenkinek más az ízlése. És az után is látni fiúkat duci párral. Szóval úgy látom van még számomra remény. XD. Amúgy köszi a válaszokat!
2016. márc. 24. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!