Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg akkora baj, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akkora baj, hogy fiatal fiúként vékony (nem sovány) vagyok? Csak az izmos fiúknak adnak esélyt a lányok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 17. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
isten faszát
2014. febr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dehogy is. És ezért kb. kiátkozás jár, de a vékony fiúk szexik.
2014. febr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem. Még a pocakos kandúroknak is jut lány, sokszor nem is akármilyen...


A természetedtől függ és a személyiségedtől. Nem csak a külsőtől. Nemrégen mondott valaki nekem ezt: "Egy férfinek elég, ha csak egy fokkal szebb az ördögnél!" :)

2014. febr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a sportos pasik tetszenek (mivel én is sportos nő vagyok).. viszont én úgy vettem észre, hogy a többség inkább a vékonyabbakra bukik, szóval no para:).
2014. febr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dehogy baj
2014. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát figyelj,remélem nem jutsz olyan sorsra mint én.De bizony elég nagy baj sajnálatos módon,vékony vagyok és nem vagyok egyáltalán eredményes a lányoknál.Mondhatni semmi nem jött össze még így 22 éves koromra,egy csók se.

Nagy szerepet játszik benne az,hogy vékony vagyok és bizony nem tudok rajta változtatni,próbáltam már mindenféle módon,de nem tudok felszedni semennyit.

22/F

2014. febr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ha hízni akarsz valamennyit, akkor a szénhidrátokra csapj le.
2014. febr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nálam a nem vékonyság kizáró ok.
2014. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mrlacko ***** válasza:
Volt hogy így lepattintanak: húzzál innét Maci Laci! Van amelyik nőnek a szekrény hát nem gyerebe. A többi 26 külső és belső tulajdonságoddal mi a helyzet?
2014. febr. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!