Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm úgy érzi mint ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm úgy érzi mint ha csak haverok lennénk, de ettől függetlenül ugyan úgy együtt vagyunk, hogy tudom vele éreztetni, hogy én szeretem, és hogy ne azt érezze, hogy csak haverok vagyunk?

Figyelt kérdés
Hozzátenné hogy valóban együtt vagyunk ugyan ugy szeretkezünk, csak előállt ezzel a dologgal
2016. márc. 19. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Hú, ez rossz jel. Én ezen a ponton szakítanék vele, a további bajokat megelőzendő.
2016. márc. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2016. márc. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
barátnőm 20 én pedig 19
2016. márc. 19. 16:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó, akkor másképpen mondom. Ha most nem teszel valami meglepőt, akkor a csajod fog lapátra tenni téged, és az sokkal jobban fog fájni neked.
2016. márc. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem menthetetlen a dolog, csak kicsit unatkozik. Szervezz közös programot, vidd el vacsorázni, öltözzetek ki, mozduljatok kicsit ki a komfortzónátokból. Ha utána is ezt érzi, akkor nincs mit tenni.
2016. márc. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nehezen lehet kimozdítani otthonról, azért mert ilyen kis otthon ülős, meg kicsit duci is és sétálni se szeret
2016. márc. 19. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!