Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Amikor füstbe megy egy újabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor füstbe megy egy újabb esély a nagy szerelemre akkor mindig úgy érzem, hogy talán már nem is lesz több. Tudom, hogy ez szoros összefüggésben van az életkorommal, de vajon jogosan érzem ezt? 38F

Figyelt kérdés

2016. márc. 20. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem :)
2016. márc. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jogos! füstbe ment terv.
2016. márc. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jogos hár, elviselhetetlen vagy, vagy mert nemvagy divatos hozzáálláú. Most konkrétan magamból indulok ki, de szerintem te is hasonló típus vagy mint én. Bár én fiatalabb vagyok, de szerintem Ugyanott tartok majd 38 évesen mint te.
2016. márc. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy jogos-e, viszont én is épp így voltam.

Most már nem görcsölök tudom, hogy a nagy szerelemre kb.màr esélytelen vagyok.

30 éves vagyok, volt rà lehetőség kisiklott.

Most már nem reménykedem ilyen dolgokban. Ha van valakim jól érzem magam vele, de nem kergetek álmokat.

30/N

2016. márc. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 VirágésBence ***** válasza:
Találhatsz még partnert ebben a korban is, de szerintem jogos, mert 38 évesen a mai világban az ideális, ha van egy szép feleséged, gyereked és jó munkád.
2016. márc. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!