Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy 18 éves lány nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 18 éves lány nem túl fiatal egy 25 éves sráchoz?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm jár egy 25 éves sráccal, de ő már dolgozik, az egyetemet is elvégezte. Mi meg csak most érettségizünk. Szerintem csak szexet akarhat tőle.
2016. márc. 20. 14:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Na ezért vannak nekem férfi barátaim.
2016. márc. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
Nem! Pont jó!
2016. márc. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
36%
Ha a férfi agyilag kicsit visszamaradott, akkor jól érezheti magát egy 18 éves lánnyal, másképp nem hiszem hogy valami köze is lenne hozzá. Én 21 vagyok, de a 18 éves lányok már nekem is picikék sajnos.
2016. márc. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
#3 Szállj le a magas lóról. Te is gyerek vagy még!
2016. márc. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Ezt ők, és te tudod. Én így megállapítani nem tudom, ha te így látod hogy szexet akar akkor elképzelhető. Viszont lehet boldogok lesznek együtt.
2016. márc. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
26%
#6 Nem szállok vitába egy gyerekkel. :)
2016. márc. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Én sem egy idiótával, aki ismeretlenül azt állítja gyerekes vagyok.
2016. márc. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%

Abszolút nem, 25 voltam amikor összejöttem a akkoriban 17 éves barátnőmmel, aki 4 hónap múlva töltötte be csak a 18. életévét. Nem csak szexet akartam tőle, rendes lánynak tartottam, első benyomások pozitívak voltak. Kár általánosítani, a kor miatt.

Nem mellesleg szerintem egy 18 éves srácra, akinek akár mondjuk ez csak az első kapcsolata lenne és tombolnak a hormonjai szerintem nagyobb eséllyel szeretne a 18 éves lány bugyijába turkálni...

Ebből a szemszögből is meglehet közelíteni, én is tudok általánosítani...


26F

2016. márc. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Ez sokban függ az adott lánytól és a fiútól is. Ha a fiú már férfi, a lány meg tipikus 18 éves tinilány, akkor nem tud mit kezdeni vele. Párom ilyen, ő már 24 évesen is érettebb felfogású volt, sose kezdett még csak korosztályával sem, mert nem voltak egy szinten. Viszont ha a lány érettebb, akkor simán működhet. De nem tartom valószínűnek. A lánynak pont most nyílik ki a csipája, élni, tanulni, tapasztalni akar, a srác, meg lehet most jön rá, hogy valami komolyat kell már összeszednie, ha normális életet akar. Legalábbis csoporttársaimon pont ezt láttam, diploma után, mikor megszerezték az első munkahelyüket hirtelen megkomolyodtak és komoly partner után néztek. 26/N
2016. márc. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%

Aki szerint túl fiatal, azokat megkérdezném, hogy a szüleitek, nagyszületeik, dédszületieknél hány év is volt a korkülönbség a férfi javára? :)


Szüleimnél apa 6 ével idősebb és 26 évesen vette el a 20 éves anyukámat.

A nagyszülőknél a papák 5 és 10 évvel voltak idősebbek a mamáknál. A dédszülőknél is a legkisebb korkülönbség 7 év volt.

2016. márc. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!