Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene csinalnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene csinalnom?

Figyelt kérdés

Mar 3 es fel eve tetszik egy fiu az osztalyombol, de o utal engem, es folyton beszologat, nem csak nekem, mindenkinek

Csak ha annyira utal, azt nem ertem, hogy miert irt ram fb-n.. o egy nagyon jo pasi, en pedig csak egy kis peneszvirag a pince legaljan, kb. Igy nezek ki

Mit tehetnek? Meg 4 es fel evet leszunk eggyutt az osztalyban


2016. márc. 22. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. márc. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
17 mind a ketten, de ebbe az evbe betoltjuk a 18-at
2016. márc. 22. 20:20
 3/3 anonim ***** válasza:

17-18 évesek vagyok... nagyon fiatalok vagytok..

És mint tudjuk, a fiúk többsége (nem akarok általánosítani) később érik és komolytalanok.

Ha a barátaival van, akkor próbálja a nagymenő, bunkó csávót játszani, aki bármit megtehet. Ha látja rajtad, hogy idegesít azzal, amit csinál, akkor tovább is fogja folytatni. De ha azt látja, hogy téged nem érdekel, hogy miket mond, akkor majd abba fogja hagyni... Még csak egy éretlen kölyök, aki nagynak akar tűnni...


Viszont te pedig ne beszélj így magadról... mindenki szép a maga módján és nem hiszen hogy olyan "csúnya" lennél. Nem ismerlek, de nem szabad így lehordani magad. Nekem sincs sok önbizalmam, de nem szabad elhagynod magad.:)


Ha szeretnél beszélgetni vagy valami gond van, írj nyugodtan privit, szívesen segítek ha tudok.:)

22 éves vagyok és szintén lány.:)

2016. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!