Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőmmel fél éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel fél éve vagyunk együtt, az érettségi miatt idegesek vagyunk, azt mondja már nem szeret, de szeretné hogy olyan legyen, mint régen. Azt beszeltük meg, hogy júliusban leülünk megbeszélni. Szerintetek fog még szeretni, mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Nagyon stresszes, már hetek óta látszik rajta, hogy már nem érzi olyan jól magát. Eddig minden tökéletes volt és én még mindig nagyon szeretem.

2015. márc. 20. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy talalt mast? Amugy az erettsegi miatt kar aggodni szerintem. Ha nem tojtatok a sulira nem lesz azzal baj.;) En is kb alig tanultam megis meglett 4 es kb mind meg lett 5-os is. Szoval ez ilyen kifogas gyanus szerintem... en is kentem mar sok dolgot a tanulasra. Szerintem beszeljetek meg a helyzetet.
2015. márc. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 PearlDiver ***** válasza:

És mit csináltok júliusig? Szőnyeg alá söpritek a problémákat?

Ha számítotok egymásnak, a nagy tanulás közben is szakítsatok minőségi időt egymásra, amikor lerakjátok a gondokat, idegességet és lazítotok.

Ha ez nem megy, akkor jobb nem húzni idejét. Az élet tele lesz még ilyenekkel!

2015. márc. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Júliusig nem találkozunk, max beszélgetünk, de épp az, hogy én szer3tnék időt szakítani rá, de azt mondja, hogy nem szeret, így nem megy neki
2015. márc. 20. 09:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szeret? Akkor azon sokmindent lehet beszélni...
2015. márc. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát őt már más reszelgeti, júliusban max a "maradjunk barátok" maszlaggal fog jönni. Felejtős.
2015. márc. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!