Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vallomás. Tapasztalat? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vallomás. Tapasztalat? L

Figyelt kérdés

Bevalljam az egyik barátomnak, aki nem szingli, hogy többet érzek iránta?


Nagyon régóta titkolom, mostanra arra jutottam, hogy teljesen felesleges. Hisz nincs benne semmi szégyellnivaló. Az infóval meg azt kezd, amit akar. Szerintem nem oszt se nem szoroz.


Beleképzeltem magam fordított esetben. Nem volt nehéz, mert kb. fél éve szerelmet vallott nekem az egyik barátom. Megbeszéltük. Semmi hátrány nem lett belőle. Felnőtt emberek vagyunk.


Ti csináltatok már ilyet? Valaki beszámoló?


2016. márc. 23. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ezeket tedd fel magadnak előtte:

muszáj ezt tenned magaddal? megalázó helyzetbe is hozhatod magad.

biztos, hogy erre ő még nem jött rá magától?

el tudod fogadni az elutasítást? tudod, hogyan kezeld? nem csak ésszel felfogva, de az érzelmeidre is felkészültél?

igazából csak a saját kudarcomból indulok ki, de azt mondom, NE tedd, ha nem muszáj.

ha van valami köztetek, nem kell "kimondani" egyik félnek sem idő előtt.

mit is szeretnél pontosan sugallani neki? siettetni szeretnéd? attól félsz, ő nem érez ugyanígy (még)? egy ilyen vallomástól nem is fog. (elbízza magát vagy elmenekül)

annál jobb nem lehet, amikor mindkét fél egyenlő mértékben szeretne a másikkal lenni. ha egyértelműen csak te szeretnél többet, akkor amúgy sem lenne értelme. ezt érdemes mérlegelni, mielőtt (ha) elmondod neki...

2016. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tetszem neki, vonzódik hozzám. Ez kölcsönös. De a kapcsolata miatt hallgatok hosszú ideje. Viszont rájöttem, hogy butaság. Ez nem befolyásolja a kapcsolatát. Ha mégis, ott alapjaiban baj van. Mert ha én boldog kapcsolatban élek, azt mond bárki amit akar, nem érdekel. Amúgy igen, ez egy nagyon kényes téma. Ezek a kérdések pedig húzósak. De persze nem úgy gondoltam, hogy mindent borítok. Folyamatosan, rávezetve.
2016. márc. 23. 20:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem könyörögni akarsz neki, hogy inkább legyen veled a barátnője helyett, hanem úgy érzed, hogy már nem tudod magadban tartani, és könnyíteni szeretnél a lelkeden, akkor szerintem elmondhatod neki. Elég rossz dolog nem kimondani dolgokat, amiket ki szeretnénk mondani. Plusz lehet te is könnyebben tovább tudsz lépni így.
2016. márc. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok


Abban teljesen egyetértek Kérdező, hogy az infóval azt kezd, amit akar.

2016. márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 Pontosan! Én mondhatok bármit, felnőtt férfi, kezelni tudja.
2016. márc. 23. 21:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem ertem,ha eddig nem mondtad el neki, akkpe mert pont most szeretned, de szerintem mond el neki,az oszinteseg fontod dolog,(elobb utobb ugyis kiderulne), aztan majd lesz ami lesz, ne azt nezd, h neki van valakije, hanem csak mond el neki, felnott Ferfi.:)
2016. márc. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Max csak széditett és közbe otthon mondja a csajànak te ugy ràm van àllva egy csaj..te meg be is vallod azok meg röhögnek rajtad..


Tudom voltam igy..bàr én otthon vallottam és a csalàd zaklatta a sràcot szàlljon le rolam..kellemetlen helyzetbe hoztam..és mindent én rontottam el..

2016. márc. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés.

1. elmondod. Ok, felnőttek vagytok, ha boldog, akkor a vallomásodat lerázza magáról, mint kutya a vizet. DE - van, hogy elgondolkodik és az infó belemászik a gondolataiba. És ha nem is holnap, de holnapután elgondolkodik. Persze, ehhez az kell, hogy ne legyen mégsem olyan boldog a kapcsolata. Írtad, hogy tetszel neki, vonzódik hozzád. Ha így van, akkor viszont tényleg belemászhatsz a gondolataiba.

2. nem mondod, ez Neked rossz - tudom, miről beszélek.

3. ha el is mondod, ne sírva, könyörögve, ahogy a 3. hszó írta. Én is ezeket a szavakat használnám, ahogy a 3. hszó írta: úgy érzed, hogy már nem tudod magadban tartani, és könnyíteni szeretnél a lelkeden. Elég rossz dolog nem kimondani dolgokat, amiket ki szeretnénk mondani.


Én mindent borítanék, nem apránként adogatnám be.

2016. márc. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!