Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen lehet azért mert szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lehet azért mert szeret, vagy azért mert nem?

Figyelt kérdés

Van egy férfi,akit szeretek.Ő nem túl rég megtudta hogy tetszik valaki,hogy szeretek valakit.Az van,hogy amúgy én őt szeretem,de nem tudom hogy ezt tudja-e vagy sejti-e.

Mióta tudja hogy nekem valaki tetszik,azóta mintha egy nagyon kicsit "visszafogottabb" lenne velem,de a múltkor meg megsimogatta az arcom.

Viszont mikor üzenetet küldtem neki,nem válaszolt olyan hosszasan mint máskor,és már több üzenetében is mintha kicsit érződött volna vmi hogy távolságtartóbb lenne.

De egyszer meg megsimogatta az arcom..nem tudom mire vélni.Most vajon azt hiszi hogy más tetszik,és ő szeret engem,vagy sejti hogy őt szeretem,és ezért akar távolságtartó lenni?


(Igazából azt is az akaratomon kívül tudta meg hogy valakit szeretek,ezért nem tudja hogy ő róla van szó)

Hogy derítsem ki most mi ez?



2016. márc. 3. 18:22
 1/6 A kérdező kommentje:

Annak sem örülnék ha fájdalmat okoznék neki,ha esetleg szeret,vagy érez vmit,de ha meg nem szeret és direkt ezért ilyen távolságtartó mert sejti hogy ő az akit szeretek,akkor meg lehet nem lenne szerencsés "közeledni hozzá.Mármint tehát hogy túl kedvesnek lenni,ilyesmi.

Ilyenkor mi a legjobb,mit csináljak?

2016. márc. 3. 18:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Ülj le vele beszélni erről. Nem tudom mennyi idős vagy,de nem a dedóban vagyunk,szeretem,nem szeretem,tudja,nem tudja???? Ugyan már. Felnőtt ember mindig egyenes. Ülj le vele,mondd el neki hogy tetszik neked stb...és kiderül te is bejössz e neki vagy sem. Nem ????
2016. márc. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor leírok még egy dolgot:

Azért nem mondtam el neki,meg nem nagyon akartam,mert van párkapcsolata,és bár fájt eléggé az hogy szeretem,inkább próbáltam elfelejteni és nem akartam elmondani neki mert nem akartam "belerontani" a párkapcsolatába.


Ráadásul volt amikből úgy tűnt hogy tetszik,volt mikor mondott olyanokat amik azt mutatták hogy nem,de így vagy úgy,végül eldöntöttem hogy nem mondom el neki.

De egyszer meg amúgy volt egy olyan beszélgetésünk amiből az derült h szerelmet lehet vallani annak is aki nem egyedülálló.Szóba jött,valami miatt,de mindegy.


Szóval én így végül nem akartam neki elmondani,de egyébként éppen rá is kérdezhetne,kérdezhetett volna hogy kit szeretek..ő is csinálhatott volna valamit.

Ha akarja tudni őt szeretem-e.


Az a rossz hogy most mivel nemtudom 100%ra hogy melyik helyzet áll fenn,így kicsit nehezebb cselekedni is.

2016. márc. 3. 18:50
 4/6 A kérdező kommentje:

De most ne azon ragadjunk le légyszi hogy van-e párkapcsolata,mert engem az zavar hogy nem tudom miért ilyen azóta.

Egy egyedülállóval egy kicsit könnyebb ilyenekről beszélni..

Nem tudom értitek(érted)-e,de most rosszban sem akarok vele lenni,de nem akarok rámászni sem,és nem akarok neki fájdalmat sem okozni.

Azért szerintem nem egy egyszerű helyzet.

2016. márc. 3. 18:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,nem egyszerű a helyzet. De honnan tudod hogy boldog a párkapcsolata? Tudod akik kapcsolatban élnek,nem nyitnak könnyen egy szingli felé. Hogy miért? Egyrészt mert ugye ott a párja,másik mert fél hogy vissza lesz utasítva. És az meg gáz. Tudod sok ember szóba sem áll olyannal aki foglalt. Tapasztalatból írom,egy párkapcsis ember is lehet magányos. Régen én is így éltem. Volt párom de nem működött,de nyitni féltem,hiszen mit szólna a másik ha tudná hogy foglalt vagyok??? I!yen kérdések emésztettek. De ha egy szingli nyitott felém az másabb volt. Érted? Szerintem beszélgess vele,ne a te érzéseidről,csak úgy mindenről. Ha rossz a kapcsija azt észre veszed. Akkor arról is fog beszélni. Utána meg már adott a szitu.
2016. márc. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy nézem én vagyok az egyetlen válaszolgató emberke. Nos mennyi idős vagy? Mennyi idős a férfi? Nos hogy fura? Mert lehet tetszel neki,tudja hogy szerelmes vagy csak azt nem hogy belé,így visszább húzodik mivel foglalt. Ne parázz
2016. márc. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!