Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki minden porcikáját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki minden porcikáját átadja az igaz szerelemnek, de végül átverik akkor hogy lehet feldolgozni azt hogy minden egy hazugság volt?

Figyelt kérdés

egyáltalán létezhet olyan ami ezt felülírja?

Nem tipikus tiniszerelemről van szó



2016. márc. 25. 15:24
1 2
 1/15 Nyugodt Teknos válasza:
100%
Feldolgozni nehezen lehet. Van akinek nem is sikerül. De ez úgyis bennünk marad örökre. Ha találunk egy normális fiút vagy lányt, később lehet ő szívja meg, mert nem bízunk meg benne. Nehéz az ilyen dolog
2016. márc. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Dreamer88 ***** válasza:
100%

Az igaz szerelmet sose feledi az ember. Az általa okozott lelki sebek pedig mindig ott lesznek.


A legjobb amit tehetsz, hogy megmutatod a világnak, annak a ki átvert és legfőképp magadnak, hogy egyedül is tudod élni az életed.


Ha sikerül egyedül is boldognak lenned, meg fog találni az, akivel igazán összeilletek.

2016. márc. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És ezek miatt a sebek miatt hogy lesz jobb azzal akivel igazán összeillünk?
2016. márc. 25. 16:35
 4/15 Dreamer88 ***** válasza:
100%

Azt nem mondtam hogy jobb lesz tőlük.


Egy dolgot kell magadban elismerned. Nem minden ember egyforma. Nem fog mindenki átverni. Ne úgy állj hozzá a következő szimpatikus emberhez, hogy ez meg fog ismétlődni.

2016. márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Bőgtem, mint anyátlan marha. Elköltöztem, mert elküldött. Reménykedtem, hogy megint összejövünk. Rájöttem, hogy nem. Megint bőgtem. Vettem vodkát, megittam. Nem lett jobb. Beszélgettünk. Megint azt mondta, hogy szeret, majd egyszer együtt leszünk, blablablabla.

Na, erre rohantam után, mint egy pincsikutya.

Aztán minden alkalommal ugyanaz lett a vége: látszott rajta, hogy nyűg vagyok a nyakán, dicsekedett, hogy őt mennyi nő akarja.

Nos... menjen most már a jó büdös francba.

Előbb-utóbb te is eljutsz erre a szintre.

Addig is sok erőt és kitartást kívánok.

2016. márc. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Második házasságom ment taccsra most,a szitu ugyan az...mind a két férfi a munkahelyén csajozott be,teljesen ugyanaz a körforgás most mintha újra élném a 10 évvel ezelőtti életemet!Rémálom!!Soha többé bizalom..
2016. márc. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Le kell írni az érzelmi veszteséget, feldolgozni, meggyászolni, aztán továbblépni.

Ne rágódj a múlton, a sérelmeiden; és ne keress válaszokat a miértekre. Nyugodj bele, hogy egyszer mindennek vége van, ill. hogy az életben rengeteg kérdésre egyszerűen nincs válasz.


Tudom, mondani könnyű, de átéltem már ezt magam is. Nagyon szenvedtem, állandóan agyaltam különböző kérdéseken - de ha meg is lett a válasz valamelyikre, adódott helyette másik kettő. Talán jobb lett volna hamarabb beletörődni a helyzetbe, akkor gyorsabban túl lettem volna rajta, de én sajnos nem olyan típus vagyok. Azért ebből tanulva remélem, hogy ha esetleg megint így járok, akkor már okosabban fogom csinálni.

2016. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Feldozasi tanacs: hulyits minnel tobb elenkezo nemut,szexelj,de legy kemeny mint a szikla.
2016. márc. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hiba minden porcikánkat átadni. Ha nem őrzöl meg magadnak valamit az életedből, saját magadból, nagyon sérülékeny leszel. És ez nem bizalomhiány, hanem az egyéniséged szuverenitásának a megtartása. Így ha szakítanak is veled, lesz az életednek egy része, ami állandó lehet, ami nem omlik össze az érzelmek miatt.
2016. márc. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

Az igaz szerelem feltétel nélküli.

Az égiek nem is engedik közel egymáshoz őket, amíg nem sikerül ezt külön-külön elérniük. Amikor a feltételnélküliség megvan, már nem fog átverni a másik, de ha mégis tovább kell haladnia az útján (mert mással van dolga), akkor fájdalom nélkül el tudjuk engedni.


A valóban IGAZ szerelem sajnos csak nagyon keveseknek adatik meg a Földön.

2016. márc. 26. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!