Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki minden porcikáját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki minden porcikáját átadja az igaz szerelemnek, de végül átverik akkor hogy lehet feldolgozni azt hogy minden egy hazugság volt?

Figyelt kérdés

egyáltalán létezhet olyan ami ezt felülírja?

Nem tipikus tiniszerelemről van szó



2016. márc. 25. 15:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"Az igaz szerelem feltétel nélküli.

Az égiek nem is engedik közel egymáshoz őket, amíg nem sikerül ezt külön-külön elérniük. Amikor a feltételnélküliség megvan, már nem fog átverni a másik, de ha mégis tovább kell haladnia az útján (mert mással van dolga), akkor fájdalom nélkül el tudjuk engedni.


A valóban IGAZ szerelem sajnos csak nagyon keveseknek adatik meg a Földön."


Ez az Édesvíz Kiadó közhelyszótárának kivonata lehetne.


Félreértés ne essék, magam is hiszek számos dologban, ami túl van a tudományos megismerés határán, de ez nettó butaság, amit leírtál.

Nem a felhők tetején csücsülő égiek döntik el, ki kivel és mennyi ideig tud-akar együtt lenni. Önismeret, emberismeret, odafigyelés. Az első a legfontosabb ezek közül. A párkapcsolatok zöme azért megy tönkre, mert a felek még azt sem tudják pontosan, ők mire vágynak, nekik mi a jó egy kapcsolatban vagy úgy általában az életben. Aztán a második buktató, ha rá is jönnek, nem képesek értelmesen, a másik számára dekódolhatóan kommunikálni ezt. Jönnek a játszmák, a taktikázások, a beleunás, a közöny.


A valóban igaz szerelem csak keveseknek pottyan az ölébe itt a Földön. Azok, akik hosszú távon élnek nagy szerelemben-szeretetben, azok jellemzően borzasztóan sokat dolgoztak először az önismeretükön, aztán a kapcsolatukon. Egyik sem véletlenül esett a fejükre az égből.

2016. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#11-es, ezt élem. Színtisztán így működik, ahogy leírtam. Ha szerinted ez nettó hülyeség, akkor te még nem találkoztál az Igazival. Nem gond végülis, nem vagyunk egyformák, de ettől még nem kellene lehülyézni másokat, akik másképp élik az életüket.


Nagyon sokan azt hiszik, tudják mi az IGAZ szerelem. Nem ítélek el érte senkit, én is azt hittem, hogy tudom. Egészen addig, amíg nem találkoztam Vele. Teljesen mindegy, úgysem fogod megérteni, csak majd akkor HA... szembekerülsz te is ugyanezzel a szituval...


(#10)

2016. márc. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert az igaz szerelem ott kezdődik, hogy felismered Őt és nem kiválasztod... és mint olyan, egyszerűen képtelenek vagytok egymásnak hazudni... Minden rezdüléséből, a szeme állásából is tudod, hogy mire gondol... ez van, így működik...
2016. márc. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kedves 12, köszi az aggodalmat, de igen, megtaláltam a párom, akivel kölcsönösen jól érezzük magunkat, szeretjük egymást, a legjobb barátok, szeretők vagyunk. De ehhez akkor is az kellett, hogy előtte mindketten rengeteget tanuljunk saját magunkról, az emberekről. És igen, akkor már, miután ezen túlestünk, nagyon harmonikus, felnőtt-felnőtt felállású játszmamentes kapcsolatot tudtunk kialakítani. De ettől még ezt nem a felhőn csücsülő angyalka dobta. Hanem mi ketten, együtt, hozzáteszem a rengeteg előtte átélt zsákutcával és nehézséggel együtt.


Attól, hogy ésszel (is) élsz és döntesz, még nem leszel kevésbé szerelmes. Amúgy nem hülyéztelek le, azt se tudom, ki vagy, de amit leírtál az égiekről, meg hogy kiket engednek össze, az butaság. Ennyi. Ha az égiek beleszólnának, ki kivel van együtt, nem lennének bántalmazó kapcsolatok, játszmázó feleségek, esetleg eltört állkapcsú barátnők. Az égiek sok mindent csinálnak, de nem szólnak bele az ember döntéseibe ilyen módon.

2016. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

"Amit Isten összekötött, ember szét nem választhatja." - nem én találtam ki.


Beleszólnak, csak mi nem halljuk meg.

Ezért van annyi válás.

2016. márc. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!