Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem mondja ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja ki, hogy szeret? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! A párom osztrák származású, mi egymással németül szoktunk beszélgetni. 8 hónapja vagyunk együtt, félig-meddig távkapcsolat, hetente 1-2x tudunk találkozni. Jól megvagyunk, nincsenek veszekedések, nagyon örülünk ha tudunk találkozni és nagyon szoktunk hiányozni egymásnak. Kedves velem, érzem a törődését, hogy hiányzok neki, bókol, kedveskedik nekem, vigyáz rám, bemutatott a szüleinek és a barátainak is, és én is őt. Egy problémám van csak. Azt szerettem volna, ha ő mondja először, hogy szeret.. Nekem már az 1. hónapban megfordult a fejemben, hogy én így érzek, de nem akartam elkapkodni. Rá viszont várhatok.. Mert azóta sem mondta, egyszer sem :( Tudom, fontosabb, hogy kimutassa, de nekem szükségem van rá, hogy halljam is. Azóta eldöntöttem, hogy majd akkor én mondom.. de amikor olyan pillanat van, csak nézünk egymásra, már ott van a nyelvem hegyén, de aztán félek kimondani, elbizonytalanodok, mert félek a reakciójától. Mi van, ha azért nem mondta még mert nem érez úgy?

Mit tegyek?

Én 18/L ő 19/F


2016. márc. 27. 18:34
 1/5 VirágésBence ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ő is ugyanígy érez és ha egyébként kimutatja, hogy szeret akkor csak fél kimondani, kezdeményezz te.
2016. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha nem érzi úgy, akkor nem mutatná ki a szeretetét.
2016. márc. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mond neki hogy: "Ich liebe dich":)
2016. márc. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de tudok németül :D Haha:D Egyébként én is gondoltam arra hogy fél, mivel eddig 3 elég rövid kapcsolata volt, 1-2 hónapokról beszélek.. Szóval neki ez az első komolyabb kapcsolata, talán emiatt lehet?
2016. márc. 27. 18:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mondd neki ha te így érzed. Nincs abból nagy gond ha ő esetleg még nem érzi úgy vagy nem tudja biztosra. Nálam is volt már úgy hogy a párom mondta de én akkor még az előző kapcsolatomat emésztgettem nem voltam biztos a dolgombab de örültem neki hogy így érez. Szerencsére utána rám hagyta a dolgot és nem mondta többet addig amíg én nem mondtam neki. Volt hogy tapasztaltam az ellenkezőjét is az számomra picit kínos volt hogy nem tudtam mit reagálni mikor mondogatta. Amúgy ahogy te félsz attól hogy ő esetleg nem érez úgy úgy félhet ő is ugyanettől leget azért nem mondja.
2016. márc. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!