Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmel 3 hete vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmel 3 hete vagyunk együt, azt mondja szeret de közben más valakit is szeret. Ezt most nem tudom hová tenni, vagy mit tehetek? Valakinek valami tapasztalata vagy tanácsa .

Figyelt kérdés
2016. febr. 4. 09:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem dolgozta fel az exét és visszavárja, vagy nem döntötte el, hogy hosszú távon mihez kezdjen veled és több felé kavar, hátha valami jobb kijöhet belőle helyetted.
2016. febr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem kár az idődet pazarolni egy olyan lányra, aki ki is jelenti, hogy más valakit is szeret! Gondolom te nem szeretnél osztozkodni.


Az ilyen csaj, egy döntésképtelen éretlen lány, akinek még gőze sincs, hogy mit is akar valójában, és csak azt szeretné, ha körülötte forogna a világ. Fájó ezt kimondani, de így van.


Ha randizom egy pasival, akkor eleve csak ő van, és nem tartanék még egyet talonba, hogy hátha nem jönne össze és akkor ott a másik. De hogy ezt még így nyíltan ki is jelenti, hát, akkor komolyra te nem számíthatsz tőle.

2016. febr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

3 hét után más kandúr felé is kacsingat?

Nem akarok én ünneprontó lenni, és bántani a lelkedet, de nincsenek jó kilátásaitok a jövőre nézve.

2016. febr. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


Ha nem egy új pasi van a láthatáron, hanem még nem zárta le az exével való érzelmeket, akkor kérdés: Minek kezd valaki bele egy új kapcsolatba, ha a múltat még nem zárta le? Ennek így mi értelme?

2016. febr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát az exét szereti állitolag akit már nem kaphat meg, de azt mondja engem is szeret, és az a gáz, hogy én is szeretem... :(
2016. febr. 4. 10:03
 6/12 anonim ***** válasza:

A te döntésed, hogy mit fogsz ezek után csinálni.

Csak azt nem értem, hogy itt most "sajnáltatod" magad, hogy jaj, a csajom mást is szeret, de ugyanakkor leírod, hogy te is szereted, és akkor most mit tegyél, mit csinálj és akkor tőlünk kérsz tanácsot.


Remélem az eddigi válaszok elég egyértelműek voltak, DE neked kell döntened, és vállald is érte a felelősséget!


Nincs benned tartás? Gondolkodj el egy picit azon, hogy mi lesz ezek után a kapcsolatotokkal!

Ha ő még ragaszkodik az exéhez, és te ezt jó szemmel fogod nézni?

Jó kapcsolat így bizti nem lesz.

2016. febr. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Belenyúltál a tutiba barátom.....

Ez egy nagyon hálátlan szerep és igazából semmit nem tehetsz, mert nem Nálad van a megoldás kulcsa.

2 lehetőséged van, vagy lelki támaszként türelmesen vársz és reménykedsz hogy egyszer férfiként fog Rád tekinteni a partnered, vagy szépen, csendben odébbállsz és nem nézel vissza.

A párod egy sérült ember, aki a múltban él, és sajnos ott is szeretne maradni miközben Te a jövője lennél. Ha ezt nem fogja fel, akkor ott nincs mit tenni.

Ha eltávolodsz Tőle lehet még nagyobb depresszióba esik, de ha rájön magától, hogy ki akar onnan jönni, akkor van keresnivalód!!!

37F

2016. febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát volt,hogy megharagudtam rá ezért és nem beszéltünk de ugy sem volt jó mert szerintem szeret mert kereset... hat nem sajnáltatom magam, inkáb érdekelt, hogy idővel változhate a dolog...
2016. febr. 4. 11:08
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Én nem foglalkoznék ilyennel. Nagyon bizomytalan egy ilyen személyiség, a férfi exek sokszor gondolnak egyet és vissza akarják magukhoz csalni a volt barátnőt. Akkor mi lesz? Majd tűröd, hogy ott kínlódjon, hogy jaj a Peti bevallotta, hogy mégis szeret, de nem tudom mi legyen? Egy ilyen határozatlan dologba nem érdemes energiát invesztálni. Szerintem.
2016. febr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönom a válaszokat... hát nem erőltetem a dolgott aztán meglatjuk mi lesz ...
2016. febr. 4. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!