Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most vajon jobban szeret vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vajon jobban szeret vagy inkább kevésbé?

Figyelt kérdés

A párommal eddig ha feljött a megcsalás téma mindig azt mondta ő is és én is, hogy azonnal szakítanánk a másikkal ha kiderülne.

Nem rég egy család lettünk és született egy gyermekünk.

Most újra feljött a téma és azt mondta, hogy nagyon szarul esne neki, de ő nem szakítana. Mert nem tudna nélkülünk élni.

Most vajon ezt úgy értette,hogy a fia nélkül nem tudna úgy,hogy nem él vele? Vagy azóta jobban szeret? Vagy mire véljem ezt a hirtelen nagy változást?



2016. márc. 28. 03:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy felelősséget érez a családja (vagyis te és a gyereketek) iránt, így még egy ilyen esettel is inkább megbírkózna, és megpróbálná rendbehozni.

Szerintem pont ugyanannyira szeret, csak most már családként kezel titeket, nem egyszerű párként.

2016. márc. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eloszor, a kapcsolat elejen, egybol kitudta jelenteni, hogy szakitana veled, ha ez lenne. De mostmar egy sokkal komolyabb kapcsolatrol van szo, es mostmar nem csak tars, hanem apa is, igy szerintem teljesen termeszetes ez a hozzaallas. Ugyanannyira, sot jobban szeret teged.
2016. márc. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!