Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy minél jobban néz ki egy csaj, annál kevésbé fontos neki egy pasi személyisége?

Figyelt kérdés
2015. márc. 28. 11:08
 1/9 CptTomato ***** válasza:

Mert elvan torzulva a szépség ideálod....

meg a csajoké is.

2015. márc. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

lehet mert válogathat, a csúnya csajok meg a személyiség dumával simán járnak az első ronda csávóval


különben ebben a korosztályban mindenki egyforma kb csak úgy mondom

2015. márc. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem így van. A csúnya csajokat sem érdekli a pasi személyisége.
2015. márc. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem a lány szépségétől függ, hogy mennyire érdekli a pasi személyisége. inkább a szándékait és motivációit nevezném meg befolyásoló tényezőnek ebben az esetben. ha nem egy életre tervez a pasival, csak néhány dugásnyi időt, akkor persze, ki nem tojja le a személyiségét, nem mellette kell megöregednie. ha az motiválja, hogy az utcán megnézzék őket, és mindenki azt mondja rájuk, milyen szép pár, akkor sem éppen az a legfontosabb, hogy milyen személyisége van a másiknak. de ha egy boldog párkapcsolatot, kiegyensúlyozott szerelmi életet, férj és netalán apajelöltet keres, akkor nekem ne mondja senki, hogy a személyiség a külsőnél kevésbé fontos.


tizenéves korban leginkább az ember nem tervez olyan hosszú távra, nem igazán az foglalkoztatja, vajon a másik milyen lenne házastársként, és nem arról ábrándozik, hogy majd vele leél egy életet. legalábbis, nem komolyan. amikor már megjelenik a szándék, hogy családot alapítson, onnantól kezdve nyilvánvalóan a külső nem lehet egyedi szempont a szelektálásnál, és ennek semmi, de semmi köze nincs ahhoz, hogy hogy néz ki a lány. max abból a szempontból, hogy akár a helyesebb srácok is oda mernek menni hozzá, és akkor olyan közegből választja ki a számára legmegfelelőbbet, aki eleve jobban néz ki, mint az átlagos lakosság.

2015. márc. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Ezen már én is gondolkodtam.

Persze remélem ez nem minden szép nőre igaz!

Gondolj bele!

Ők kislány koruk óta a "világ közepe"!

Gyerek koromban volt egy ilyen játszótársam.

Ahogy nőttünk, egyre távolabb kerültünk egymástól.

Szerintem ezek az emberek akkor lesznek érzelgősek, ha elvesztik a varázsukat. Ha a külcsín, álca elmúlik.

Nem véletlen, hogy annyi csinibaba lesz öngyilkos negyven felé.

Meg aztán legyünk őszinték!

A szép nők nem "agyérsebészek"!

Ahogyan a szépfiúk sem azok.

Elkerülik őket azok az ingerek a jellemfejlődésük során, ami sz EQ-t az egekbe emelné!

Nekem ez borzasztó!

De szembe kellett néznem a ténnyel!

Hiába várok egy intelligens, jó humorú, csinos, szexi, csupa szív nőre!

Nincsenek "királylányok"!

2015. márc. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igaz, viszont a felszínesség akkor oda-vissza működik. Csak az ösztönök erősen hajtanak a szép emberek felé, a csúnya nem vonz. Mindenki várja a csodát.
2015. márc. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja, és válasz az eredeti kérdésre: Az a csaj, aki a közfelfogás szerint is jól néz ki, sokat foglalkozik a külsejével, vagyis attól lesz szép, hogy "ad magára". Egy ilyen nő, akinek az agyműködését 95%-ban az foglalja le, hogy "hogy nézek ki, milyennek látnak mások", nem fog egy pocakos vagy vézna sráccal mutatkozni, pláne járni, inkább öngyilkos lesz. A férfiből divatcikk lett, kiegészítő.


Én kicsit mást tartok a jó kinézetről, számomra ez nem a feltűnőséget jelenti, hanem a jó adottságokat. Én a legkihívóbban öltöző vagy épp miniatűr tangában monokiniző nőre is csak pofákat vágok, ha szerintem nincs jó alakja, és inkább tetszenek visszafogottabban öltözött, smink nélküli természetes szépségek.

2015. márc. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért ez annyira nem igaz, hogy a szép lányok buták lennének. Hány jó csaj van a mezőgazdasági szakközepekben és mennyi egy jó gimiben?
2015. márc. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8, én egy igen jó gimiben jártam, akkoriban a régió legjobbja volt, és elvétve volt csak egy-két jó csaj. A legtrébb sulikban szintén kevés jó csaj volt, de a legjobbak a középkategóriás sulikban voltak, ahova a nem elit, de nem is sültbunkó emberek jártak.
2015. márc. 28. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!